Bayrampaşa'da Nikah Sonrası Yemek Mekanları

Nezih bir nikah sonrası yemeği vermen için Bayrampaşa’nın işinde en iyi restoranları burada. İstediğin firmadan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin!

Mihver Davet Evi - Bahçe

Bayrampaşa

Mihver Davet Evi - Bahçe

Mutluluğa giden yolda ilk adımlarınızı attığınız nikahınızın ardından, muhteşem bir atmosferde düzenlediğiniz nikah sonrası yemeğiniz ile kusursuz bir davete imza atmak isterseniz, sizi Mihver Davet..

50-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

400-500

Yemekli Kapasite

11 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Nikah Sonrası Yemek Mekanları
Nikahının ardından bir davet düzenlemek istiyorsan aile bireylerini ve yakın dostlarını bir akşam yemeğinde ağırlayabilirsin. Bu davette beyaz bir elbise veya sade bir gelinlik tercih etmelisin. Ardından vermen gereken en önemli karar da şüphe yok ki mekandır. Davetli sayın, belirleyeceğin menü ve davetinin konsepti gibi detayları mekan belirlemeden netleştirmen zor olacaktır. Bu yüzden İstanbul'un Bayrampaşa ilçesinde nikah sonrası yemeği düzenleyebileceğin mekanları senin için listeledik. Özellikle Avrupa Yakası'ndan ulaşımı kolay olan Yıldırım, Muratpaşa ve Numunebağ gibi semtlerde bulunan mekanlar hem sevdiklerini rahat ettirecek hem de sana istediğin gibi bir davet gerçekleştirme fırsatı tanıyacaktır. Mekanları incelemeye başlayıp, bilmek istediklerin için firma profil sayfalarını ziyaret edebilirsin. Beğendiğin mekanlarla iletişime geçmeyi ve fiyat teklifi almayı unutma.