Avcılar Nikah Sonrası Yemeği

İstanbul'un Avcılar ilçesinde nikah sonrası yemek daveti verebileceğin restoranlar Düğün.com'da! Mekanları incele ve fiyat teklifi alarak davetini planla!

Henna
Üyelere
Özel Fiyat
8
Henna

Avcılar

Avcılar'da 1988 yılında restoran olarak kurulan Henna, kaliteli hizmet anlayışı ve uzman ekibiyle uzun yıllardır davet sektöründe adından söz ettiriyor. Büyüleyici bir şehir manzarası eşliğinde,...

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Yemekli, Kişi Başı

300 TL Fiyat Al

Maks. Kapasite
100-200 kişi

Diğer Firmalar

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Nikahından sonra bir kutlama planlıyorsan Avcılar'da bulunan nikah sonrası yemek mekanlarını değerlendirmende fayda var. İstanbul, Avrupa Yakası'nın güney sahilinde bulunan bu mekanlar hem misafirlerine güzel anlar yaşatmanı sağlayacak hem de istediğin gibi bir davet gerçekleştirmene imkan tanıyacaktır. Eğer Gümüşpala, Mustafa Kemal Paşa veya Tahtakale gibi merkezi mahallelerde bir mekan arıyorsan firma profil sayfalarını incelemeye başlayabilirsin. Nikah sonrası yemeğinin lezzet açısından da fark yaratmasını istiyorsan özel menü ve tadım gibi imkanları da değerlendirme yaparken göz önünde bulundurmalısın. Beğendiğin firmalarla ilgili bilmek istediğin diğer detaylar için kolayca iletişime geçebileceğini unutma. Ayrıca bütçeni planlamak için ücretsiz bir şekide fiyat teklifi alabilirsin.

Avcılar Nikah Sonrası Yemeği - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Nikah Sonrası Yemek Mekanları

Tüm Şehirler Nikah Sonrası Yemek Mekanları