Müzik İstanbul

Gürkan Yavuz Orkestrası

5,0
  • Min. Fiyat
    50.000-75.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gürkan Yavuz Orkestrası Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
50.000-75.000 TL

Gürkan Yavuz Orkestrası Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma Konsepte Uygun Kostüm Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Balkan Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe Diğer
Müzik Türü
Oyun Havaları Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Konsept Müzikler

Gürkan Yavuz Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

Gürkan Yavuz Orkestrası düğün müziği fiyatları ne kadar?

Gürkan Yavuz Orkestrası düğün müziği minimum fiyatı 50.000-75.000 TL aralığından başlamaktadır.

Gürkan Yavuz Orkestrası fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Gürkan Yavuz Orkestrası fiyatlandırmayı müzisyen sayısına göre, etkinlik türüne göre, performans süresine göre yapmaktadır.

Gürkan Yavuz Orkestrası performans süresi ne kadar?

Gürkan Yavuz Orkestrası performans süresi 4 saat olarak öne çıkmaktadır.

Gürkan Yavuz Orkestrası performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Gürkan Yavuz Orkestrası performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

Gürkan Yavuz Orkestrası ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Gürkan Yavuz Orkestrası ile 2 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Gürkan Yavuz Orkestrası hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Gürkan Yavuz Orkestrası kurumsal etkinlikler, nişan, mezuniyet törenleri, açılışlar, piknik, parti, davet ve resepsiyon, doğum günü, bayi toplantısı, sünnet düğünü organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Gürkan Yavuz Orkestrası kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Gürkan Yavuz Orkestrası düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Gürkan Yavuz Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Gürkan Yavuz Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor.

Gürkan Yavuz Orkestrası hangi ek hizmetleri sunuyor?

Gürkan Yavuz Orkestrası şu ek hizmetleri sunuyor: "ses, işık, truss ve sahne sistemleri, açık havada performans, şehir dışında hizmet, konsepte uygun kostüm, ekipman, düğün öncesi planlama toplantısı, şarkı listesi oluşturma".

Gürkan Yavuz Orkestrası Hakkında

İstanbul düğün orkestraları arasında yer alan Gürkan Yavuz Orkestrası özel günleriniz için müzikal çözümler üreterek unutulmayacak bir gün geçirmenizi sağlıyor. Orkestradan fasıl grubuna kadar pek çok konuda hizmet vererek, profesyonel ekibiyle birlikte çalışıyor. Düğün davetiniz için başından sonuna kadar memnuniyetinizi sağlayarak, hem siz değerli çiftler hem de konuklarınız için eğlenceli bir sahne performansı sunuyor. Genç ve dinamik ekibiyle Gürkan Yavuz Orkestrası büyük bir heyecanla düğününüzün müzikal desteğini sağlamak için çalışıyor!

Deneyim

Kurucumuz Gürkan Yavuz, 2003 yılı başlarında okul sıralarında öğretmenlerinin de desteğini alarak müzik sektörüne giriş yaptı. Bu tarihten sonra yaklaşık 18 yıllık tecrübesiyle birlikte Gürkan Yavuz Orkestrası’nı kurdu. Orkestra genç yaşlardaki dinamikliğini hala koruyor ve bunu da katıldığı davetlerde sergilediği performansıyla kanıtlıyor. İşine sonsuz bağlı olan Gürkan Yavuz Orkestrası, sürekli kendini yenileyen, trendleri takip eden repertuvar listeleriyle sahne performasını gerçekleştiriyor.

Grubumuzun asıl müzisyenleri; klavye, klarnet, kanun ve ritim enstrümanlarını çalan kişilerden oluşuyor. Birçoğu göçmen ve Batı Trakyalı olduğu için resmen müziğin içinde doğdular! Aynı zamanda eğitimlerle kendini destekleyen müzisyenlerimiz, çaldığı enstrümanlar konusunda oldukça uzman! Grup olarak sahneden kurulumuna, ışığından sesine kadar ilgilendiğimiz pek çok etkinlik oldu. Bu tecrübe ve bilgi sayesinde de siz değerli çiftlerimizin eğlenmesi için ihtiyacı olan her detaya hakimiz.

Hizmetler

Düğün orkestrası olarak müzikal anlamda pek çok hizmeti bir arada veriyoruz. Sadece orkestrayla kalmayıp; fasıldan bandoya, kişiye özel gruplardan solo performanslara kadar geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Gece boyunca temponuzu asla düşürmüyor, davul şovlarla ritmi sürekli yüksek tutuyoruz. Karşılama grubuyla konukları mekana alıyor, bando ekibiyle çiftler için unutulmayacak bir giriş organize ediyoruz.

Müzik Türleri

Çoğu göçmen ve Batı Trakyalı olan ekibimizden bekleneceği üzere; yöresel şarkılar orkestramızın baş tacı oldu. Trakya, Makedonya, Arnavut, Bulgaristan gibi pek çok ülke ve yöreye ait şarkıyla eğlenceli davetler gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda İç Anadolu ve Karadeniz yörelerine de ait pek çok şarkımız bulunuyor. Geniş ve sürekli yenilediğimiz repertuvarımız sadece bunlarla da sınırlı değil! Türk halk müziğinden arabeske, 90’lardan günümüz Türkçe popuna kadar pek çok şarkıyı daveftlerinizde çalıyoruz.

Ek Hizmetler

Sahne performansı dışında müzikal hizmetler konusunda da geniş bir yelpazeye sahibiz. Ses ışıktan sahne kurulumu ve halay gruplarına kadar pek çok hizmeti veriyoruz. Tüm bunların dışında, çiftin isteği üzerine müzikal çözümlerin yanında düğün için süsleme, gelin yolu dekorasyonu gibi hizmetlerimiz de var. Bu sayede bu özel gece için bir çiftin neredeyse tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılıyoruz.

Gürkan Yavuz Orkestrası markası altında özel günleriniz için gerekli olan tüm müzikal desteği vermeye hazırız! “Siz hayal edin biz gerçekleştirelim!” sloganıyla an be an yanınızda olduğumuz eğlenceli düğününüz için bize ulaşmanız oldukça kolay. Yapmanız gereken sayfa üzerindeki telefon numarası ya da mail adresini kullanarak bize ulaşmak! Ya da yandaki formu doldurarak da ön bilgi alabilirsiniz. Böylece İstanbul orkestra fiyatları araştırmanız için bir de bizden teklif alabileceksiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Gaziosmanpaşa

  • Haritadaki Konumu

    Gürkan Yavuz Orkestrası Yol Haritası

Gürkan Yavuz Orkestrası Yorumları (3)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Büşra & Gökhan

Düğün Tarihi: 28.08.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Oğlumun sünnet düğününe gürkan abim ve ekibi geldi yine herzamanki gibi muhteşem bir performans sergilediler çok memnun kaldık çok eğlendik ve eglendirdiler iyi siz çok teşekkür ederiz ilginize alakanıza 👏👏

Gürkan Yavuz Orkestrası

Biz teşekkür ederiz ???

Özge & İlker

Düğün Tarihi: 14.08.2021

Kendileri bizleri tercih ettiği için çok teşekkür ederiz yaklaşık 2000 kişilik düğün organizasyonunda olmak çok keyifli ve muhteşem eglenceliydi

Elif & Abdullah

Düğün Tarihi: 06.08.2021

Oğlumuzun sünnet düğünü baştan sona muhteşem bir geceydi. Çaldıkları güncel müzikler ve yarattıkları eğlenceli atmosfer için Gürkan Yavuz Orkestrası'na çok teşekkürler ☺️🙏

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.