100 - 450 Kişi
100 - 200 TL
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kokteyl Düğün Konsepti İçin Öneriler

Kalabalık bir düğün organizasyonuna sahipseniz, yemekli düğün organizasyonu yerine kokteyl düğün planlayabilirsiniz. Böylece hem bütçenize daha uygun hem de servis hizmetinin aksamayacağı bir davet vermiş olursunuz. Eğer düğününüz yaz aylarına denk geliyorsa havuz başı davet alanları veya kır bahçeleri seçeneklerinizden biri olabilir. Havuz başı düğün konseptinde çiçeklere yer verebilirsiniz. Renkli çiçeklerle yapılmış bir gelin yolu, havuz üzerinde yüzen çiçekler ve mumlar, kokteyl masalarında kullanılan renkli top çiçekleri harika görüntü sağlayabilir. Böyle bir konsept için gelin adayları A kesim şifon bir gelinlik tercih ederken, damat adayları da rahat hareket edebileceği şık bir takım elbise(https://dugun.com/damatlik/kirklareli) giyebilirler. Eğer kış aylarında yapılacak bir düğün organizasyonunuz varsa, kış temalı bir davet verebilirsiniz. Bunun için konseptinize uygun olacak kulüpler tercih etmenizi öneriyorum. Özellikle kış bahçesine sahip olan bir mekan ile anlaşırsanız, doğayı düğününüze dahil edebilirsiniz. Tema rengi olarak bordo, lacivert ya da kar rengi olan beyazı tercih edebilirsiniz. Bistro masalarında kar taneleri ile süslemeler yapılabilir. Ayrıca bir organizasyon şirketi ile anlaşarak mekana yapay kar yağdırabilirsiniz.

Düğün yerine daha sade bir davet planlıyorsanız da kokteyl nikah daveti verebilirsiniz. Bunun için nikahınızın yapılacağı yerin balo salonunu tercih edebileceğiniz gibi nikah dairesine yakın lokasyonda bulunan bir davet alanını da tercih edebilirsin.

Kırklareli’nde nikah kokteyl mekanları ararken davetli sayınızı ve mevsim koşullarını göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin. Araştırdığınız ve beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri isteyerek hangi firma ile çalışmak istediğinize kolayca karar verebilirsiniz.

Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları

Kırklareli Kulüpler/davet Alanları - Sıkça Sorulan Sorular