Rose Bay Event Hall

E-posta Gönder

 • Foça, İzmir. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Hediye

Son gün 31/08/2022

Düğün.com Çiftlerine Özel Bir Gece King Suit De Siz Değerli Çiftlerimize Hediye Ediyoruz !

Siz değerli misafirlerimiz bizlerle yapacağınız organizasyonunuzda... devamı 

Rose Bay Event Hall Hakkında

Rose Bay Hotel İzmir, Foça’da düğünlere ev sahipliği yapıyor. 2003 yılından beri faaliyet gösteren otelimiz İzmir’in ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ sahibi otelleri arasında yer alıyor. Misafirlerinizi deneyimli bir kadroyla, hijyenik bir ortamda ağırlamak isterseniz size yardımcı olabiliriz. Denize sıfır bir konumda kapılarını açan otelimizde düğününüzü deniz ve doğa manzarası eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz.

Davet Alanları

Rose Bay Event Hall’da hem açık hem de kapalı davet alanlarına sahibiz.

-Düğününüz bahar veya yaz aylarında gerçekleşecekse havuz başı açık alanımızı tercih edebilirsiniz. Burada organizasyonunuzu kokteyl veya yemekli oturma düzenlerinde gerçekleştirebiliyoruz.

-Düğün gününüz sonbahar veya kış aylarına denk geliyorsa size kapalı alanımızı önerebiliriz.

Dekorasyon

-Açık davet alanımızda masalarımızı yarı olimpik havuzumuzun etrafına yerleştiriyoruz. Misafirlerinizi yuvarlak banket masalarıyla ağırlıyor ve masalarımızı istediğiniz konsepte göre süslüyoruz. Bununla beraber bistro masa seçeneğimiz de bulunuyor. Bistro masalarımızı beyaz kumaşlarla giydiriyor ve kurdelelerle dekore ediyoruz. Beyaz renkli sandalyelerimiz de davet alanımızın sade ve şık görünümüne katkı sağlıyor.

-Kapalı alanımızda da yuvarlak banket masalarından veya dikdörtgen masalardan yardım alıyoruz. Masalarımızı runnerlarla zenginleştiriyor, mumlarla ve çiçeklerle süslüyoruz. Beyaz renkli sandalyelerimiz de masalara eşlik ediyor.

Hizmetler

Mekanımız Foça düğün yerleri arasında sunduğu geniş hizmetlerle de dikkat çekiyor. Yemekli düğünler için otelimizin mutfağında lezzetli menüler çıkarıyor, kendi personelimizle yemeklerin servisini yapıyoruz. Otelimizde servis edilecek menüye çiftimizle beraber karar veriyoruz. Böylece çiftimiz aile ve arkadaşlarını damak zevklerine uygun yemeklerle ağırlayabiliyor. Profesyonel aşçılarımızın ellerinden çıkan Akdeniz ve Ege mezelerini ve ana yemekleri beğeneceğinize eminiz.

Organizasyon noktasında dilediğiniz organizasyon firmasıyla çalışabilir, firmayı mekanımıza getirebilirsiniz. Otelimizde hayal ettiğiniz düğünü en iyi şekilde planlamak için seçtiğiniz organizasyon firmasıyla beraber çalışıyor ve düğünü organize ediyoruz. Size de istediğiniz her şeyi bize aktarmak kalıyor. Bununla beraber düğünden sonra otelimizde konaklayabilirsiniz. Sizin için balayı süitini en iyi şekilde hazırlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Rose Bay Hotel Foça denize nazır konumu ve farklı davet alanı seçenekleriyle çiftlerin beğenisini kazanıyor. Tecrübeli bir ekiple beraber çalışmak ve düğününüzü uzman ellere bırakmak için yan taraftaki ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilir ve ekibimize gönderebilirsiniz. Bize telefonla ulaşmayı tercih ediyorsanız sayfada görebileceğiniz telefon numarasını çevirebilir ve aklınızdaki soruları sorabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Pazarlama Müdürü

  İzmir’in sakin mi sakin ilçesinde yer alan otelimiz Club Rose Bay Hotel... devamı 

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mahallesi Profesör Muammer Aksoy Cad. No:207 Yenifoça / İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.