Malt Cafe & Bar

E-posta Gönder

  • Balçova, İzmir.

Malt Cafe & Bar Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Malt Cafe & Bar Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Park manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Malt Cafe & Bar Sık Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Malt Cafe & Bar Hakkında

Malt Cafe & Bar, en özel günleriniz ve coşkulu kutlamalarınızda kaliteli hizmetleriyle yanınızda oluyor. Davetleriniz için hazır ettiğimiz mekanımızda, deneyimli ve sıcak kanlı ekibimizle çalışıyoruz. Kaliteli yemeklerimiz ve şahane dekorasyonumuzla hizmet veriyor, İzmir davet mekanlarına yeni bir soluk getiriyoruz. Hayatınızın en mutlu anlarını Malt Cafe & Bar farkıyla apayrı bir atmosfer içerisinde geçirebilir, en sevdiğiniz kişilerle birlikte eğlenceli vakitler yaşayabilirsiniz.

Davet Alanları

İşletmemizde hem açık hem de kapalı olmak üzere 2 davet alanı ile hizmet vermekteyiz. 50 ila 150 kişilik butik davetlerinize ev sahipliği yapıyor, en güzel günlerinizde yanınızda oluyoruz. Yüksek tavanlı mimarisi sayesinde havadar bir ortam yakalayan davet alanımız, davetinizin konseptine uygun olarak düzenleniyor. Davet alanlarımızın oturma düzeni yapılırken, davetli listenize ve rahatlığınıza öncelik veriliyor.

Dekorasyon

8 kişilik ve 4 kişilik dikdörtgen masalardan yararlanıyoruz. Dekorasyonumuzu tamamlayan sandalyeleri de masalarımızın çevresine dizerek rahat bir salon atmosferi oluşturuyoruz. Beyaz masa örtülerimizi masalarımızın üzerlerine örtüyor, eviniz kadar rahat bir ortam sağlayan İzmir davet salonları içerisinde yer alıyoruz. Tavandan sarkıttığımız kitaplı ve ışıklı dekorasyonlar, salonumuzun dekorasyonuna hareket katıyor. Son olarak romantik ve loş ışıklandırmalarımızla dekorasyonu tamamlıyoruz.

Hizmetler

Davetinizde ayağa kalkın ve gönlünüzce dans edin diye DJ ve canlı müzik hizmeti sunuyoruz. Ses ve ışık sistemlerimiz, davetinizi renklendirecek şekilde ayarlanıyor. Teknik ekibimiz, gününüz boyunca teknolojik cihazlarımızın sorunsuz çalışmasını sağlıyor. Sunum perdemiz ve projeksiyon cihazlarımız sayesinde davetinizde şahane görüntüler yansıtıyor, dilerseniz mikrofonumuzu ve hoparlörlerimizi de hazır ederek karaoke hizmeti de sunuyoruz.

Yiyecek / İçecek

Halihazırda bir kafe ve bar olarak hizmet verdiğimiz için yiyeceklerimiz ve içeceklerimizin son derece lezzetli olduğunu belirtmeliyiz. Deneyimli ekibimiz, şahane bir menü oluşturarak konuklarınızın ve sizin damak tadınıza hitap ediyor. Kırmızı etli ve beyaz etli menüler, davetinizde dilerseniz masalarınızı donatan yemeklerden oluyor. Hem alkollü hem de alkolsüz içecekler sunuyor, yemeklerinizle birlikte mükemmel bir ziyafet çekmenizi sağlıyoruz.

Mekanımız, hem düğün ve nişan gibi önemli anılarınızda hem de dostlar arasında küçük toplantılarınızda sizinle birlikte oluyor. Siz de düğününüzü bizimle birlikte gerçekleştirmek isterseniz sayfadaki iletişim adreslerimizi kullanabilir, bize İzmir düğün fiyatlarımız hakkındaki sorularınızı hızlıca iletebilirsiniz. Ekibimiz, aklınızdaki bütün soru işaretlerine tatmin edici cevaplar verecek. Malt Cafe & Bar’da sizi düşünüyor, sizin için çalışıyoruz.

İletişim

  • Adres:

    İnciraltı Mh, İnciraltı Cd. No:120, 35330 Balçova/İzmir, Turkey

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.