Kulüpler/Davet Alanları İzmir

Körfez Restaurant

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Körfez Restaurant

Körfez Restaurant Hakkında

1987 yılından beri hizmet veren restaurantımız Körfez Restaurant Balçova/İzmir’de sizinle buluşuyor. İzmir’in en güzel deniz manzaralı ve temiz havası ile meşhur İnciraltı’nda düğün gibi özel etkinliklerinize ev sahipliği yapmaya devam ediyoruz. Uzun yıllar restaurant sektöründe hizmet vermemizin sonucu olarak edindiğimiz tecrübemiz ile size en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Size en iyi lezzetleri sunmaya amaç edinen işletmemiz taze deniz ürünleri ve özel spesiyallerimiz ve son derece zengin meze çeşitlerimiz ile size ve davetlilerinize lezzet dolu bir gün geçirmenizi sağlıyor.

Restaurantımızda düğün gününüz için 150 – 300, eşsiz bir deniz manzarasına sahip teras şeklinde olan açık alanımızda 150 bir de bahar ve yaz mevsimlerinde açılır kapanır camlarımızın bulunduğu kapalı alanımızda 300 kişi kapasitemiz ile hizmet veriyoruz. Kapalı alanımızda klimalarımızda mevcut olup soğuk kış günleri için içinizi ısıtan bir alan yaratıyoruz. Ayrıca misafirlerinizin de konforu açısından 100 araç kapasiteli otoparkımız ve vale hizmetimiz bulunuyor.

Organizasyonlarınızı yemekli veya yemeksiz şekilde gerçekleştirebilme imkânına sahipsiniz. Yemekli organizasyonlarınıza ana yemek, 10 çeşit mezeden oluşan ordövr tabağı, kişiye özel salata, 3 çeşit ara sıcak, ve limitsiz yerli içki içeren menülerimiz ile hizmet sağlıyoruz. Özel menü seçeneğimiz arasında yer alan çocuk menümüzde ise köfte ızgara, pilav, karışık garnitür tabağı ve patates kızartması sunuyoruz.

Düğün gününüz için gelin masanızı büyük bir özen ile hazırlıyoruz. Ayrıca misafirlerinizi ağırlayacağımız masalarımızı şamdanlar ve şık suplalar ile donatıyoruz.

Bu özel gününüzü ölümsüzleşmesi için fotoğraf ve video çekimi için fotoğrafçı da temin ediyoruz.

Değerli gelin ve adayımızın masalarına şampanya ikramı sunarak kendinizi özel hissettiriyoruz.

Siz de düğün gününüz için özel bir mekân tercih etmek isterseniz formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Sizi misafir etmekten Körfez Restaurant İzmir İnciraltı ailesi olarak büyük mutluluk duyacağız.

Körfez Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Deniz kenarında Orman içinde Şehir merkezinde Teras After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Körfez manzaralı Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Körfez Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Körfez Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Körfez Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Körfez Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Körfez Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Körfez Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Körfez Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Körfez Restaurant düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Körfez Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Körfez Restaurant düğün dışında parti, mezuniyet törenleri, kına, kurumsal etkinlikler, nişan, açılışlar, sünnet düğünü, baby shower, davet ve resepsiyon, doğum günü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.