Halil Pasha Beach

E-posta Gönder

  • Dikili, İzmir.

Kapasite Bilgileri

Halil Pasha Beach
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Halil Pasha Beach Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Halil Pasha Beach Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir dışında
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Halil Pasha Beach Sık Sorulan Sorular

Halil Pasha Beach düğün fiyatları ne kadar?

Halil Pasha Beach düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Halil Pasha Beach düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Halil Pasha Beach kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Halil Pasha Beach 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Halil Pasha Beach düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Halil Pasha Beach düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Halil Pasha Beach düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Halil Pasha Beach düğün dışında baby shower, davet ve resepsiyon, açılışlar, doğum günü, parti, kına ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Halil Pasha Beach Hakkında

İzmir’de nasıl bir düğün töreni organize etmek istediğini düşünene çiftlerimize harika bir teklifimiz var! Gelin, Halil Pasha Beach’te Çandarlı’nın eşsiz kumsalı üzerinde plaj düğünü organize edelim. Peki, hayatınızın en özel anlarını yaşadığınız nikah töreninin ardından kır düğünü ve ziyafete dönüşen bir eğlenceye ne dersiniz?

Haydi, hiç vakit kaybetmeden düğün hazırlıklarına başlayalım. Ancak hazırlıklara başlamadan önce sizden nasıl bir gece hayal ettiğinizi öğrenmek ve sizi tanımak istiyoruz. Bu sayede anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmasıyla birlikte şık bir konsept yaratırken beğeneceğinizden emin olabiliyoruz. Sizin için en iyiyi isteyen ekibimiz ve çözüm ortaklarımızla profesyonel hizmeti kusursuzluk ilkesiyle buluşturuyoruz. Şimdi, harika bir gece sizi bekliyor…

1000 kişilik kır bahçemizde, yuvarlak masalar ve şık sırt detaylı sandalyeler kullanıyoruz. Beyazın zarafeti, mavi ve yeşilin uyumuyla bütünleşirken sade bir şıklık da davet alanına hakim oluyor. Özel aydınlatmalarla ışıl ışıl aydınlattığımız davet alanına taklarla süslenmiş gelin yolundan geçerek ulaşılıyor. Bu arada gelin yolu ve gelin damat masası çiçeklerle bezeniyor, davetli sayınıza göre düzenlediğimiz masalarda zarif aksesuarlarla taçlandırılıyor; böylece doğanın tüm güzellikleriyle düğün töreniniz benzersiz kılınıyor... Kırmızı halı serdiğimiz gelin yolundan sahile kadar yürüyerek bir de nikah töreni alanını inceleyelim. Kilise düğünü düzeninde sıralanan sandalyeler fiyonk veya tüllerle süsleniyor. Denizin hemen karşısında sıraladığımız sandalyelerin tam karşınızda ise; kumsal ile denizin birleşmek üzere olduğu noktada nikah törenini platformu bulunuyor. En güzel başlangıcınız için çiçeklerle bezenmiş tak altında imzalarınızı atmaya hazır olun.

Halil Pasha Beach ayrıcalıklarıyla Dikili kır düğünü ve plajda nikah töreninizi benzersiz kılmak için davet menüleriyle gecenizi lezzet şölenine dönüştürüyoruz. Hayatınızın en özel anlarında doyasıya eğlence için müzisyenlerimiz de sahnede yerlerini aldılar. Her şey istediğiniz gibi ve özenli olacak. Bu gece yıllarca unutulmayacak, hatta şimdiden söyleyelim düğün töreniniz çok konuşulacak.

Siz de Halil Pasha Camping & Kır Bahçesi’nde konuklarınızı ağırlamak isterseniz, iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Çandarlı Mahallesi Bergama Asfaltı Caddesi No:2/2 Dikili

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.