Crea Tenis Klubu

E-posta Gönder

Crea Tenis Klubu
 • Balçova, İzmir. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Kapasite Bilgileri

Crea Tenis Klubu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Crea Tenis Klubu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Crea Tenis Klubu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde
Manzara
Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Crea Tenis Klubu Sık Sorulan Sorular

Crea Tenis Klubu düğün fiyatları ne kadar?

Crea Tenis Klubu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Crea Tenis Klubu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Crea Tenis Klubu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Crea Tenis Klubu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Crea Tenis Klubu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Crea Tenis Klubu düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve vale hizmeti sunmaktadır.


Crea Tenis Klubu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Crea Tenis Klubu düğün dışında davet ve resepsiyon, kına, piknik, bayi toplantısı, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Crea Tenis Klubu Hakkında

Crea Tenis Klubü İzmir, doğayla iç içe olmanıza olanak sağlayan alanında, lezzetli menülerle tamamlanan restoranı, kış aylarında şömine başında geçirilebilecek güzel vakitleri ve yaz aylarında eşsiz manzarasına kapılarak dinlenebileceğiniz seçeneklerle donanımlı bir tesis. Hafta sonu düzenlenen özel ve eğlenceli programlarımızla da sevdiklerinizle birlikte güzel vakit geçirmeniz için hizmet veriyoruz. Crea Tenis Klubü'nde kır bahçemiz özel davetlerinize uygun organizasyonlarla birlikte yemek veya kokteyl içeren şık planlamalar yapmanız için hazır!

Davet Alanları

İzmir klüp davet mekanları arasında, yeşil alanıyla büyük beğeni toplayan tenis kulübümüz birçok davette şık ve sade alanlar oluşturmanıza yardımcı oluyor. Yemekli veya kokteyl eşliğindeki davetlerinizde 750-1.000 kişi, güzel kır bahçemiz sayesinde açık havada 1.000 ile 2.000, kapalı alandaysa 750 ile 1.000 kişi arasında misafirlerinizi ağırlama imkanı sağlayarak mükemmel davetlere imza atıyoruz.

Dekorasyon

Bahçemizde özel organizasyonlarınız için beyaz yuvarlak masalar ve sandalyelerimizle oturma alanlarımızı oluşturuyoruz. Masalarımızda beyaz saten örtüler yer alırken, sandalyelerimizde de kumaş giydirme eşliğinde organze tüllerle süsleme tercih ediyoruz. Masa süslemesi olarak kullandığımız şık çiçek buketlerimizi merkeze yerleştirerek hoş bir hava yaratıyoruz. Kokteyl düzeninde bistro masalarımız ve açılır kapanır sandalyelerimiz de şık tüllerle süsleniyor.

Hizmetler

●Tesisimizde 500 kişiye kadar Konaklama kapasitesi sunarak şehir dışından gelen misafirlerinizi ağırlama imkanı veya davetlerinizden sonra birlikte vakit geçirmeniz ve dinlenmeniz için hoş alanlar sunuyoruz.
●Zengin ve lezzetli menülerimizde davet öncesi tadım ve menüde değişiklik imkanı sunarak damak zevkinize uygun bir liste oluşturmanızı sağlıyoruz.
●Yemek ve kokteyl içeren davetlerinizde servisinizi deneyimli kadromuz gerçekleştiriyor. Şık sunumların davetinize damga vuracağı bir servise hazır olmalısınız!
●Organizasyonu planlarken farklı bir organizasyon firmasıyla çalışabilir veya bünyemizde bulunan profesyonel organizasyon sorumlumuzla sürecinizi yönetebilirsiniz.
●İleri teknoloji sistemlerle birlikte ışık, ses ve sahne hizmetinizle ilgileniyoruz.
●Vale hizmeti sağladığımız otoparkımız 1.000'den fazla araç kapasitesi sunuyor. Özel araçlarıyla ulaşım sağlayan misafirlerinizin park alanı endişesi yaşamasına gerek yok!

İzmir’de planlayacağınız şık davetlerinizde ek olarak konaklama imkanı da sunan bir mekan arayışındaysanız sizi sınırsız hizmetiyle kendisinden söz ettiren mekanımıza bekliyoruz! Mekanımızda düğün, kına, kurumsal etkinlik ve mezuniyet gibi çeşitli organizasyonlarınıza uygun düzenlemeler yaparak lezzetli ikramlarla misafirlerinizi ağırlıyoruz. İzmir davet mekanları fiyatları ve Crea Tenis Klubü hakkında detaylı bilgi için yanda bulunan ücretsiz formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Korutürk Mah. Vali Hüseyin Öğütcen Cad. No:2

 • Nasıl gelinir?

  VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN CAD NO:2 BALÇOVA İZMİR

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Crea Tenis Klubu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.