Atlı Spor Davet*

Atlı Spor Davet
Yeni hayatınızın başlangıcındaki bu özel gününüzde, değer verdiğiniz insanlara unutulmaz bir gece yaşatmak için İzmir'deki en doğru mekanlardan biri İzmir Atlı Spor Klübü.

Şehrin içinde gizli bir orman tadındaki Atlı Spor Kulübü'nün büyülü atmosferi, sizi ve misafirlerini etkisi altında bırakacak.

Düğün, gala yemekleri, kokteyl ve özel organizasyonlarınıza, 1000 kişilik kır bahçesi, 600 kişilik kokteyl ya da 350 kişilik yemekli organizasyon için kapalı alanında, profesyonel mutfağıyla hizmet sunmaktadır.

Zengin organizasyon seçeneklerimiz ve yenilenen işletme felsefesi ile İzmir Atlı Spor klübü'nde organizasyon yapma "ayrıcalığı"nı doyasıya yaşayın.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (9)

+ Yorum Yaz
B&T Berna & Tolga Düğün Tarihi: 18/09/2015

hizmet kalitesi gayet güzel bir mekan açık bir mekan fiyatı gayet normal ulaşımı rahat toplu taşıma mevcut görsellik açısından masa düzeni süslemeler gayet güzeldi gayet şıktı orkestra ve ışıklandıurma gayet güzeldi tercih sebebim ulaşımı rahat olduğu için

EL Elif Düğün Tarihi: 09/08/2015

Mekanın organizasyonunun çok kaliteli olması sebebi ile tercih ettiğimiz mekanda 450 kişilik bir düğün organizasyonumuz sağlandı. ikramların tadı sunumu görselliği güzeldi. mekan olarak kolay bulunabilen biryer ve otoparkı mevcut masa düzeni süslemeler görsellik gayet güzeldi. kesinlikle tavsiye edeceğim bir mekan.

ME mehmet Düğün Tarihi: 07/06/2015

Şık bir mekan ve hizmetten çok memnun kaldım. Mekanı kesinlikle öneririm.

EY Eylül Düğün Tarihi: 05/06/2015

Düğün.Com sitesi üzerinden ulaştığım mekan dan çok memnun kaldım. Yemekli olan organizasyonumuz da yemeklerin tadı, sunumu, görselliği, sıcaklık ve doyuruculuğu gayet güzeldi. Masa düzeni, süslemeler, görsellik açık alan da olan kır düğünü konseptine uygundu. Yetkili ve çalışanlar da oldukça saygılıydı teşekkür ederim kendilerine. Sadece müzik kısmında az da olsa eksiklik vardı, biz de o hizmeti kendimiz sağladık bu durumun da iyileştirilebilir olacağını düşünüyorum. Teşekkürler.

SE seher Düğün Tarihi: 20/02/2015

mekandan memnun kaldım gayet güzel sorunsuz bir düğün organizasyonu oldu.

gönül Düğün Tarihi: 21/09/2014

Açık havada gerçekleşti düğünümüz zaten. Çok nezih ve güzel bir ortamdı zaten bu nedenle tercih ettik .Herşey çok güzel geçti.

GA Gamze Düğün Tarihi: 20/09/2014

Görsellik açısından çok güzel ve şık bir mekan. Diğer hizmetlerinden de memnun kaldık. Yeni evlenecek çiftlerimize tavsiye ederim.

GA gamze Düğün Tarihi: 06/09/2014

Teknik yeterlilikleri iyiydi müzik listesi ve ses sistemleri başarılıydı.

I&R Isil & Ramazan Düğün Tarihi: 21/08/2015

Davetli sayımızın fazla olmasına rağmen alanın genişliği sayesinde davetlilerimizin rahatça eglenebildigi bir alan herkese tavsiye ederim

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Atlı Spor Davet ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Atlı Spor Davet hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap