Hayal Kahvesi Caddebostan*

Hayal Kahvesi Caddebostan
Hayallerinizi gerçek kılmak için size bir önerimiz var: Hayal Kahvesi CKM, kusursuz bir evlilik töreni için ihtiyacınız olan her şeyi sunmak üzere kapılarını düğün organizasyonlarına açıyor. Kim sevdikleri ile çevrelenmiş, şık ve samimi bir düğün organizasyonu hayal etmez ki? Kadıköy’ün ünlü bistrosu Hayal Kahvesi CKM şimdi butik düğünleriniz için yanı başınızda. Zengin menü çeşitlerinden, masa ve mekan süslemelerine, canlı müzikten, düşlediğiniz pastaya kadar, yapılacaklar listenizde var olan her bir maddeyi gerçeğe dönüştüren Hayal Kahvesi, düğün planlama hizmetleri sayesinde evlenecek çiftlere büyük kolaylıklar sunuyor. Masa veya kokteyl alanı olarak kullanılabilen iç mekanında, canlı müziğe ve after party’lere ev sahipliği yapan mekanın yemyeşil çimenlerden oluşan dış bahçesinde de adeta butik bir kır düğünü havasında organizasyonunu gerçekleştirilebiliyor. Bağdat Caddesi’nde, Caddebostan’daki merkezi konumu sayesinde kolay ulaşım imkanı sunan mekan baby shower ve doğum günü etkinlikleri, konsept partiler ile şirket organizasyonları için de son derece uygun.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
B&V Büşra & Veysel Düğün Tarihi: 30/04/2017

Düğünden bir hafta sorna After Party'mizi burada gerçekleştirdik. Özellikle Ayla ve Nazan hanım'ın olağanüstü yardımları ve destekleri ile dekorasyon ve konsept kısmını iş ve seyahat yoğunluğu sebebi ile tamamen kendilerine bırakmamıza rağmen mekana ilk geldiğimizde resmen bambaşka bir ambians ile karşılaştık. Her şey için bir kez daha onlara ve tüm ekibine teşekkür ediyoruz ve kutlama-after-yemekli organizasyonlar için herkese tavsiye ediyoruz.

AY AYŞE Düğün Tarihi: 06/09/2014

Kusursuz bir düğün olması için gereken herşeyı gerçekleştirdiler. Çalışanların sunduğu hizmet çok guzeldi. Elit bir mekan, evlenecek cıftlerımıze önerilecek mekan. Bizi memnun ettiler.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Hayal Kahvesi Caddebostan ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Hayal Kahvesi Caddebostan hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap