Bümed - Boğaziçi Mezunlar Derneği*

Bümed - Boğaziçi Mezunlar Derneği
İstanbul'un doğayla barışık, ağaçlar arasında ve tarihle iç içe bu güzel mekanında, tüm organizasyonlarınız için BÜMED işletmesinin profosyonel ekibi ile misafirlerinizi ağırlamaktayız.

Bir çok değişik konsepti bir arada bulundurmaktadır

*Kır Bahçe
*Havuzbaşı, Salon
*Kapalı Salon

Şeklinde 3 konseptte özel organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabilmektedir.

KIR VE BAHÇE ORGANİZASYONLARI: Yaz aylarını kapsar 450 kişiliktir, kokteyl tarzındaki organizasyonlarda ise, 700 kişiye kadar hizmet vermektedir.Hava şartlarından oluşabilecek aksiliklerden dolayı kapalı salonumuz yedek olarak tutulmaktadır.

HAVUZBAŞI ORGANİZASYONLARI: kokteyl, yemek , after parti gibi her türlü organizasyona ev sahipliği yapmaktadır hemen yanındaki kapalı salonla desteklenerek hizmet verilir.

KAPALI SALON ORGANİZASYONLARI Boğaz manzarası esliğindeki kış düğünleri için uygundur. 200 kişiye kadar olan organizasyonalarda hizmet verilir.
50-100 kişilik oarganizasyonlar icin kapalı ve açık özel mekanlar mevcuttur


*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
yigit Düğün Tarihi: 12/09/2015

Mekanda genel anlamda memnun kaldık ama özellikle servisi ve yemekleri çok başarılıydı. Görsellik olarakta masa düzeni vs. bunlarda iyiydi. Detaylarda güzel düşünülmüştü. Bizim sayımız 300 kişiydi ve mekanın genişliği gayet iyiydi. Sağladığı daha doğrusu yönlendirdiği diğer firmalarlada sorun yaşamadık.

ME Mete Düğün Tarihi: 05/09/2015

Sadece Boğaziçi mezunlarının kullanabildiği bir organizasyon alanı. Her şey çok güzeldi ve sakin bir ortamdı. Açık alanda ağaçların altında güzel bir yer. Kapalı salon alternatifleride bulunmakta. 150 kişilik yemekli bir düğün oldu. Yemeklerde gayet tazeydi. İşletme sadece meknı, yemekleri ve servis elemanlarını sunuyor. Diğer süslemeler, orkestra vs. bunlar için ayrıca bir organizasyon şirketi ile çalışıyorsunuz.

BA Başar Düğün Tarihi: 06/09/2014

Burada evlenen arkadaşlarımız olmuştu bizde düğünlerini çok beğenmiştik. Mekanın iki ayrı yeri var biz yukarıda olan yerindeydik orası ağaçlık ve son derece güzel bir alan. Fotoğrafçısı çok güzel kareler yakaladı çekimi iyiydi. Müzikler güzeldi herkesi eğlendirmeyi başardılar. Yemeklerin lezzetli olduğunu daha öncedende gittiğimiz düğünlerden biliyorduk bizim düğünümüzdede yine yemekler çok lezzetliydi.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Bümed - Boğaziçi Mezunlar Derneği ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Bümed - Boğaziçi Mezunlar Derneği hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap