Kır Düğünü İzmir

Şehr-i Ayaz

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Şehr-i Ayaz Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Şehr-i Ayaz Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Şehr-i Ayaz Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Bahçe Balkon Dere kenarında Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Şehr-i Ayaz Sıkça Sorulan Sorular

Şehr-i Ayaz düğün fiyatları ne kadar?

Şehr-i Ayaz düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Şehr-i Ayaz düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Şehr-i Ayaz kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Şehr-i Ayaz 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Şehr-i Ayaz Hakkında

Aklınızda şık bir kır düğünü yapmak varsa Bornova, İzmir’de çiftleri bekleyen Şehr-i Ayaz’ı tercih edebilirsiniz. İzmir kır düğünü mekanları arasında yer alan Şehr-i Ayaz nehir manzaralı ve doğal güzelliklerle çevrili kır bahçesiyle çiftlerin kır düğünü hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Firmanın sevilen yönleri arasında kokteyl veya yemek konseptli düğünlere imza atabilmesi de yer alıyor.

Davet Alanları

Şehr-i Ayaz bünyesinde açık ve kapalı olmak üzere 2 farklı davet alanı seçeneği mevcut:

● Kır düğünleri için tercih edilen açık davet alanında 200 ila 300 kişilik kapasite bulunuyor. Çim zeminli bahçesinde kır düğünleri düzenleyen firma bu davet alanında nehir ve doğa manzarasını bir arada sunuyor.
● Yüksek tavanlı kapalı davet alanı da 200 ila 300 kişilik davetler için hizmet verebiliyor.

Dekorasyon

Şehr-i Ayaz kır bahçesinde bohem unsurlara yer veriyor ve hem zarif, hem de romantik bir ortam oluşturuyor. Ahşap ve tül gibi detayların öne çıktığı davet alanına taşlı bir patikadan yürünerek giriş yapılıyor. Bu patikanın iki yanında ahşap fener gibi rustik dekorlar kullanılabiliyor. Dört bir yanı ağaçlarla çevrili olan kır bahçesinde ahşap bir kulübe de bulunuyor.

Davet alanında oturma düzeni ahşap uzun masalar veya yuvarlak banket masalarıyla oluşturuluyor. Masa üstü süslemesinde de bohem unsurlara yer veriliyor. Masalarda görebileceğiniz ahşap dekorlar, çiçekler, masa üstü kemerleri ve mumluklar kır bahçesinin genel atmosferiyle uyum sağlıyor. Hasır suplalar ve runnerlar da masaların bohem görünümünü destekliyor. Beyaz renkli, açılır kapanır ahşap sandalyeler veya napolyon model beyaz sandalyeler de masalara eşlik ediyor.

Hizmetler

Bornova kır düğünü mekanlarından Şehr-i Ayaz’da çiftleri geniş bir hizmet yelpazesi karşılıyor. Yemek servisi ve organizasyon sorumlusu gibi bir düğünün olmazsa olmazlarını çiftlere sunan mekanda ışık, ses ve sahne hizmetleri de mevcut. Menü tadımı ve menüde değişiklik olanaklarına da sahip olan Şehr-i Ayaz’da otopark alanı ve vale hizmeti de çiftleri bekliyor.

Şehr-i Ayaz otopark ve farklı davet alanı alternatifleri gibi avantajlı imkanlarıyla diğer kır bahçesi mekanları arasında öne çıkmayı başarıyor. Şehr-i Ayaz İzmir kır düğünü fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen yan taraftaki ‘’Ücretsiz Teklif Al!’’ başlıklı formu doldurabilirsiniz. Sayfadaki telefon numarasını tuşlayarak da Şehr-i Ayaz hakkında daha detaylı bilgi edinebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Çiçekli Mahallesi Pınarlı Sokak 10/A Bornova /Çiçekliköy

 • Haritadaki Konumu

  Şehr-i Ayaz Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.