Saray Kır Düğün Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Saray Kır Düğün Bahçesi
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Saray Kır Düğün Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Saray Kır Düğün Bahçesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Çim alan
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Saray Kır Düğün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Saray Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Saray Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Saray Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Saray Kır Düğün Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Saray Kır Düğün Bahçesi 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Saray Kır Düğün Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Saray Kır Düğün Bahçesi düğününüz için yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Saray Kır Düğün Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Saray Kır Düğün Bahçesi düğün dışında nişan, kurumsal etkinlikler, piknik, açılışlar, mezuniyet törenleri, baby shower, parti, kına, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, bayi toplantısı ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Saray Kır Düğün Bahçesi Hakkında

Hayatınızın geri kalan kısmına adım atacağınız düğün gününüzde, tüm sevdiklerinizin yanınızda olacağı güzel bir düğününüz olsun istemez misiniz?

Bu konuda Saray Kır Düğün Salonu İzmir’de ilk adresiniz olacak. 11 yıldır düğün alanında hız kesmeden faaliyet gösteren işletmemiz, özel günlerinizde en iyi hizmeti sunuyor.

1500, 1000 ve 500 kişi ağırlayabilecek kapasiteye sahip 3 adet salonumuz bulunuyor. En büyük organizasyonlarınızdan en küçüklerine… İstediğiniz tüm organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için çok geniş alanlar sunduğumuz salonumuzda gönlünüzce istediğiniz kadar davetlinizi ağırlayabiliriz. Gerçek bir kır düğünü yaşama imkânı sunduğumuz bu geniş alanda gönlünüzce eğlenerek düğününüzün tadını çıkaracaksınız. Her bir salonumuzun kendine özel gelin odaları da bulunuyor. Böylece bünyemizde yer alan bu üç salonda aynı zamanda 3 tane düğün gerçekleştirebiliyoruz. 3 farklı alana sahip olmamızdan ötürü organizasyonlarınız için “Maalesef o tarihlerde doluyuz.” gibi cümleleri bizden pek duyamayacaksınız. Bu kadar geniş alana sahip bir mekânın otoparkı da hak verirsiniz bir o kadar geniş olmalıydı. Tam 3000 araç kapasiteli otoparkımız ile hiçbir konuğunuzu mağdur etmiyoruz. Etkinliğiniz boyunca konuklarınız araçlarını otoparkımızda güvenli bir şekilde bırakabilecekleri gibi vale hizmetimizden faydalanabilecekler.

Yemekli olacak düğünleriniz için sizi başka ellere bırakmıyoruz; kendi mutfağımız yer alıyor ve burada konuklarınız için en lezzetli menüleri ortaya çıkarıyoruz. Menüye öncesinde sizinle beraber karar veriyoruz. İstediğiniz menüyü düğün öncesi tadım yaparak beğeninize sunarak son halini oluşturuyoruz.

Orkestramızın ve sanatçımızın, sizin için hazırlayacağı repertuar ile gece boyu canlı müzik eşliğinde doyasıya eğleneceksiniz.

Siz de Saray Kır Düğün Salonu Buca/İzmir’den yana tercihinizi yapmak istemez misiniz? Bizi daha yakından tanımak isterseniz formu doldurarak randevu almanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  29 Ekim Mah. 2202 sokak No:34 Saray Düğün Salonları

 • Nasıl gelinir?

  Buca Gölet´in 500 Metre İlerisinde Solda

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Saray Kır Düğün Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.