Palamutluk Cafe & Restaurant*

Palamutluk Cafe & Restaurant
Palamutluk Bahçe Cafe & Restaurant 2006 yılında İzmir'in en güzel ilçelerinden biri olan Güzelbahçe'nin Maltepe mahallesinde 11 dönümlük arazi üzerine, asırlık (300 yıllık) palamut meşe ağaçlarının altında kurulmuştur.

En genci 150 yıllık onlarca ulu palamut ağacının gölgesinde güzel bir bahçe; içinde tavuklar, ördekler, kazlar ve mekanın sahibiymiş gibi kibirle gezen tavus kuşları...

İzmir'in temiz havası eşliğinde serpme kahvalatı edebilir, Ulu ağaçların geniş dalları ve sık yaprakları altında geç saatlere kadar mangal keyfi yapabilirsiniz. Zengin menüsü, farklı tatlarla süslenmiş mutfağı, hızlı servisi, cazip fiyat politikası, sıcak atmosferi ve çocuklarınızla harika anlar geçirebileceğiniz alanlarıyla PALAMUT, müşteri memnuniyetini esas alarak yola devam etmektedir.

Alışveriş arası yorgunlukların atıldığı, iş toplantılarının keyifli molalara, arkadaş buluşmalarının lezzet karnavalına dönüştüğü, temiz havası ve yeşil bitki örtüsü ile günün yorgunluğunun huzura dönüştüğü tek noktadır Palamutluk.

Palamut tesislerinde, harika başlangıçlar için kahvaltı yapabilir, kahvaltı sonrası veya akşam yemekleri için mangal keyfine varabilirsiniz. Etleri veya balıkları çıtır çıtır yanan mangalda pişirirken lezzetli mezelerimizden de sipariş verebilirsiniz.

Ayrıca özel organizasyonlarınızda, nişan, düğün, sünnet, nikah, kokteyl, toplantı, yaş günü partileri, grup yemekleri, şirket yemekleri, okul yemekleri, veda geceleri düzenleyerek gününüzü ulu palamut ağaçları altında özel kılabilirsiniz.

Palamut Bahçe Cafe & Restaurant'ın işletme sahibi olan Soner Uluğ sektörde 25 yıllık tecrübe ve profesyonel bakış açısıyla yönettiği eskilerimizin Palamutluk Bahçe Cafe & Restaurant'ı siz değerli misafirleri beklemektedir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
YO yonca Düğün Tarihi: 01/07/2015

500 kişilik bir mekandı ve biz ikramlı bir düğün gerçekleştirdik. mekan çok şıktı. sizin renk ve dekorasyon seçimlerinizle mekanı hazırlıyorlar, süslüyorlar. kır mekanı olduğu için havadar ve ferah olmasının getirdiği rahatlığı yaşıyorsunuz. mekanın pist alanı çok genişti ve mermerdi. ulaşım açısından rahat bir mekan. benim mekanı tercih sebeplerimden en büyüğü yakın olması ve çok güzel bir bahçesinin olmasıydı.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Palamutluk Cafe & Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Palamutluk Cafe & Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap