Narlıdere*

Narlıdere
izmir

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
Gülden Düğün Tarihi: 29/08/2015

mekanın sahipleri gayet ilgililer ve yardım severler. İzmir sıcağı için gayet uygun bir mekan. Genel anlamdan memnunduk. 100-120 kişilik bir düğün yaptık. tadı gayet güzeldi. Sunumda aksaklıklar oldu ufak tefek, daha çok servisde tabiki.ulaşımda sorun yaşanmadıyakın çevreden geldi herkes zaten.

CE ceren Düğün Tarihi: 15/08/2015

Düğünümüzü kır düğünü şeklinde yapmak istemiştik ama yağmur yağınca içeri geçmek zorunda kaldık.250 kişilik yemekli bir düğündü.Yemeklerin tadına bakma şansı bulamadım ama eşim bakmış gayet memnundu.Konuklarımda da yemekler için olumlu yanıtlar aldık.Herşey çok iyiydi.Gelin damat için özel bir garson bile vermişlerdi o herşeyimize koştu.Mekandan memnun kaldım.

SE SERDAR Düğün Tarihi: 13/06/2015

300 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdik. Kalabalık bir düğün yapacak olanlar için uygun bir mekan. Kapalı ve açık olmak üzere iki alana sahip. Yağmur vs. dolayısıyla açık alanı tercih etmedik, kapalıda gerçekleştirdik. Kapalı mekan 300-350 kişiyi kaldırır. Oldukça ferah bir alan, 300 kişi olmasına rağmen pist çok geniş ve ferahtı. Servis, hizmet, yetkililerin ilgisi çok güzeldi. Düğününüzü yemekli isterseniz, yemekli düğün de gerçekleştirebiliyor mekan. Biz ikramlı yaptık, kanepe ve pasta mevcuttu. Ulaşım açısından biraz uzak fakat davetlilerimizin çoğunun arabası vardı, sorun yaşanmadı. Ek olarak bir de otobüs kiralamıştık.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Narlıdere ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Narlıdere hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap