Kır Düğünü İzmir

Magnolia Events & Garden

Firma kapanmıştır
  • Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az

Magnolia Events & Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Magnolia Events & Garden Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625

Magnolia Events & Garden Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Magnolia Events & Garden Sıkça Sorulan Sorular

Magnolia Events & Garden düğün fiyatları ne kadar?

Magnolia Events & Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Magnolia Events & Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Magnolia Events & Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Magnolia Events & Garden 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Magnolia Events & Garden Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarınızı gerçekleştirebilmek adına var gücümüzle çalışıyor, İzmir Güzelbahçe mevkiinde düzenleyeceğiniz organizasyonlarınızda hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.


Magnolia Events & Garden ailesi 2019 yılında faaliyete başladık. Modern tasarımı ve birbirinden güzel hizmet anlayışıyla beraber unutulmaz olmanızı sağlıyoruz. Özel günleriniz için bizi tercih etmeye ve kına gecesi organizasyonlarınız için deneyimli ekibimizin bilgi birikiminden yararlanmaya ne dersiniz?


Sunduğumuz hizmetler oldukça fazla. Kır bahçesinde kına gecesi organizasyonu düzenlemek ve yaratıcı ekibimizle beraber konseptler tasarlamak istiyorsanız mekânımızda sizleri bekliyoruz. Ekibimiz oldukça deneyimli ve profesyonel. Kına gecesi organizasyonları için gerekli bilgi ve donanıma sahibiz.


Omuzlarınızdaki yükü alıyor, eğlenmenizi sağlıyoruz. Stresinizden arınıyor, vaktinizi sadece davetlilerinizle ilgilenmek için kullanıyorsunuz. Gelin adaylarının bu özel gününde tüm detayları onlar adına düşünüyor, organizasyon akışında istediği detaylara yer veriyoruz. Organizasyon akışınızda yer almasını istediğiniz detayları organizasyon sorumlumuza iletebilir, dilediğiniz geceye sahip olabilirsiniz.


Tüm unutulmaz detayları bizimle beraber gerçekleştirebilecek, kına gecenizde nasıl bir düzenleme istiyorsanız organizasyon ekibimiz ve çözüm ortaklarımız ile beraber gerçekleştirebileceğiz. Kına gecesi organizasyonunuz için gerekli olan kuru kına, kına mumu, kına tepsisi ve birçok aksesuarı temin ediyor, özenle hazırladığımız kına masanıza yerleştiriyoruz. Nasıl bir kına gecesi organizasyonu hayal ediyorsanız organizasyon ekibimizle beraber kına masanızı bu doğrultuda hazırlıyoruz. Prenses, Roman, Osmanlı konseptlerine mekânımızda yer verebiliyor, masa ve sandalye giydirmelerini bile bu konsepte göre seçiyoruz.


Müziklerimizi de unutmayalım.


Bir kına gecesi organizasyonunda en eğlenceli anlar pistte gerçekleşiyor. Pistimizi dolduruyor, sevdiklerinizle beraber unutulmaz kına gecesi organizasyonları geçirmenizi sağlıyoruz. Aileniz ve dostlarınızla beraber pistimizde en güzel şarkılar eşliğinde dans edeceksiniz.


Siz de bu eğlenceli saatlere sahip olmak isterseniz Güzelbahçe kına mekânları arasından Magnolia Events & Garden’i seçerek ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.