Kır Düğünü İzmir

Marşandiz Luxury Kır Bahçeleri

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Marşandiz Luxury Kır Bahçeleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Marşandiz Luxury Kır Bahçeleri Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Marşandiz Luxury Kır Bahçeleri Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Orman içinde Yüksek tavan
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Marşandiz Luxury Kır Bahçeleri Sıkça Sorulan Sorular

Marşandiz Luxury Kır Bahçeleri düğün fiyatları ne kadar?

Marşandiz Luxury Kır Bahçeleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Marşandiz Luxury Kır Bahçeleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Marşandiz Luxury Kır Bahçeleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Marşandiz Luxury Kır Bahçeleri 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Marşandiz Luxury Kır Bahçeleri Hakkında

Çiftlerimizle hayal gibi bir düğünde buluşmak, doğal atmosferiyle içinize huzur dolduracak ortamımızda günün kahramanı olan sizi sayısız hizmetimizle karşılamak için sabırsızlanıyoruz. İzmir Buca kır düğün salonlarının sevilenleri arasındaki yerimizi farklı alan seçeneklerimiz, yüksek hizmet kalitemiz, yüksek enerjimiz ve içtenliğimiz sayesinde korumayı başarıyoruz. Orman içinde, yoğun şehir temposunu geride bırakacağınız bir lokasyonda keyifli bir düğünle dünya evine girmek isteyen çiftlerimizle bir araya geleceğimiz için heyecanlıyız.

Davet Alanları

İşletmemizin kır ve salon düğünlerine uygun açık ve kapalı alan seçenekleri mevcut;
●Açık Alan: Devasa diyebileceğimiz büyüklükteki çimlerle kaplı bahçemizde tamı tamına 2.000 kişiye hizmet veriyor ve herkes için konforlu bir ortam yaratıyoruz.
●Kapalı Alan: Bahçemiz gibi yine davetli listesi uzun olan çiftlerimizin tercih edebileceği yüksek tavanlı, kolonsuz salonumuz 1.000 kişilik davetler için müsait.

Dekorasyon

Marşandiz Luxury Kır Bahçeleri Düğün Salonu olarak doğal ambiyansımızı bozmayacak dokunuşlarla dizaynımıza yön veriyoruz. Rustik ve romantik tarzın birleştirilerek modern bir tasarıma bürünen bahçemizde beyaz sandalye, masalarla sade, şık bir oturma düzeni oluşturuyoruz. Çiftlerimiz için arka fonu ahşap olan, bunun yanında beyaz perdelerin asıldığı, etrafı pampaslar ve çiçek demetleriyle süslenen, üzeri mumluklar ve şamdanlarla donatılan bir cam masa yerleştirdiğimiz modern bir köşe hazırlıyoruz.

Hizmetler

Mekanımızda görev yapan organizatöründen orkestrasına kadar tüm ekip işinde tecrübeli, güler yüzlü kişiler olduğundan iletişim kurmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Dilerseniz tamamen kadınlardan oluşan bir ekiple de karşınıza çıkabiliriz. İşletmemizde her ayrıntının istediğiniz gibi olması için çeşitli konularda kendi anlaştığınız isimlerle çalışabileceğiniz ortamı yaratıyoruz. Düğün demek bol müzik çokça dans anlamına geliyor, bu sebeple 4 kişilik orkestramızın yaşatacağı keyifli dakikaları tatmanızı tavsiye ediyoruz. Seçiminiz doğrultusunda zengin menülerimiz ya da ikramlıklarımız masalarda yerini alıyor. Fotoğraf ve video çekimleriniz de tarafımızdan gerçekleştirilebilir.

Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştireceğiniz bu mutlu günde her şeyin sorunsuz ilerlemesini istediğinizi biliyoruz. Bunun için müzisyenden anı defterine kadar hiçbir detayı gözden kaçırmadığımız zengin hizmet paketleri sunuyoruz. Tabi, ki hizmet paketlerimize katkıda bulunabilir, değişiklik yapılmasını talep edebilirsiniz. Yeniliklere açık bir düğün mekanı olarak önerilerinizin tümünü dikkate alıyoruz. Marşandiz Luxury kır düğünü fiyatları bütçenizle uyuşuyor mu diye merak içindeyseniz hemen aşağıdaki iletişim adreslerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Sinem Peştereli
  Firma Yetkilisi

  Düğününüzü hayal tadında yaşamak isterseniz, mutlaka danışın.Ayrıca nişan,kına... devam 

İletişim

 • Adres:

  Eski Tren Garı Buca

 • Adres tarifi:

  Kaynaklar köyü yolu üzeri

 • Haritadaki Konumu

  Marşandiz Luxury Kır Bahçeleri Yol Haritası

Marşandiz Luxury Kır Bahçeleri Düğün Yorumları (1)

Mehmet

Düğün Tarihi: 13.09.2014


Tanıdık vasıtasıyla zaten bulduk mekanı çok memnun kaldık hizmet servis yiyecekler herşey çok güzeldi. Tavsiye ederim .

Marşandiz Luxury Kır Bahçeleri

Çok teşekkür ederiz ??

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.