Keyf-i Sefa Restaurant*

Keyf-i Sefa Restaurant
Keyf-i Sefa & Mavi Yeşil Restaurant Park Bornova aynı yönetim altında farklı iki lokasyon seçeneğinde İzmir'lilere hizmet vermektedir.

Keyf-i Sefa Restaurant 2006 yılından beri İzmir'in gözde alışveriş merkezlerinden olan Park Bornova Outlet Center'da; 300 kişi kapasiteli modern dekoruyla ve 1000 araç kapasiteli otoparkıyla İzmirlilere hizmet vermekte.

Keyf-i Sefa Restaurant, turizm işletme belgesine sahip olan bir işletmedir. Mutfağımız Türk mutfağı ağırlıklı olup İtalyan mutfağından yemekler ve deniz ürünleri de servis edilmektedir. Restaurantımızın içinde 60 kişi loca oturma grubu olup 240 kişi sandalyeli oturma grubu vardır. Amerikan barımızda yerli ve yabancı tüm içecekler mevcuttur. Restaurantımız uzman bir personel kadrosuna sahiptir ve nişan, kına gecesi, düğün, sünnet, nikâh sonrası yemek organizasyonlarınıza keyifle ev sahipliği yapmaktadır.

Keyf-i Sefa Restaurant, evlenecek çiftler için oluşturduğu her şey dâhil paketlerini çok cazip fiyatlarla hizmetinize sunuyor.

Keyf-i Sefa & Mavi Yeşil Restaurant ise; İzmir Belkahve mevkiinde, 350 kişilik teras, 200 kişilik çim bahçe, 50 kişilik teras ve 160 kişilik kapalı salon kapasitesiyle hizmet vermektedir. Otopark sorunu yoktur.

Şehirden çok uzaklaşmadan şehrin gürültüsünden kurtulabileceğiniz eşsiz orman manzarası eşliğinde; nişan, sünnet, kına gecesi ve kır düğünü gibi organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmaktayız.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
hünkar Düğün Tarihi: 15/06/2015

mekandan genel olarak yorum yapmak ıstıromum mekanda gerceklesen dugun organızasyonumdan memnun kalarak ayrıldık ve yenı çiftlerede tavsıye edılecek mekan dıye bılırım

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Keyf-i Sefa Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Keyf-i Sefa Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap