Kekik Kır Düğünü

E-posta Gönder

  • Buca, İzmir.

Kapasite Bilgileri

Kekik Kır Düğünü
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Kekik Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Kekik Kır Düğünü Özellikler

Mekan Özellikleri
Çim alan
Manzara
Kır manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Evet

Kekik Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Kekik Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Kekik Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kekik Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Kekik Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kekik Kır Düğünü 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kekik Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kekik Kır Düğünü düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Kekik Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kekik Kır Düğünü düğün dışında kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, açılışlar, nişan, kına, piknik, bayi toplantısı, parti, baby shower, doğum günü, mezuniyet törenleri ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Kekik Kır Düğünü Hakkında

İzmir Buca’da hizmet verdiğimiz Kekik Kır Düğün Salonu içerisinde bugüne kadar pek çok çiftin mutluluğuna şahitlik etmeyi başarmış durumdayız. Yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda kendimizi daha çok geliştiriyor ve özgün içerikler üretiyoruz. Hayallerinizi süsleyen düğün töreni için profesyonel ekibimizle kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla istediğiniz her şeyi yerine getiriyor ve unutulmaz bir düğün süreci yaşamanıza yardımcı oluyoruz.

Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek hayalini kurduğunuz düğünün nasıl detaylarla süslü olduğunu öğreniyoruz. Açık alanımız üzerinde istediğiniz görünümü sağlıyor ve düşlerinizi gerçekleştiriyoruz. Geniş bir bahçeye sahibiz. Şelalenin huzur veren su sesi eşliğinde hayatınızın en güzel “Evet!” yanıtını verebilirsiniz. Yemyeşil ağaçlarla çevrili açık bir alanda masa ve sandalyelerimizi birbiri arasında mesafe olacak şekilde konumlandırıyoruz. Dilerseniz kaliteli kumaşlar ve şık örtülerle masa ve sandalyeleri süsleyebiliyoruz. Görsel anlamda etkileyici düzenlemeler yaparak hoş bir ambiyans yaratıyoruz. Dilerseniz anlaştığınız bir organizasyon firmasını da mekânımıza getirerek farklı konsept süslemelerini yapabilirsiniz.

Yemekli ve yemeksiz davetleriniz için de özel olarak hazırlık yapabiliyoruz. Zengin menü içeriklerimizle tadı damağınızda kalacak eşsiz bir ziyafet sunuyoruz. Hijyen kurallarına dikkat ederek hazırlanan menülerimizi usta aşçılarımız önderliğinde şık sunumlarla masalarınıza getiriyoruz. Düğün öncesi size menü içeriğimizi göstererek bilgi edinmenizi sağlıyoruz. İsterseniz menü üzerinde değişiklik yaparak kişiselleştirilmiş bir yemek listesi oluşturabilirsiniz. Başarılı orkestra eşliğinde dansın ve müziğin ön plana çıktığı bolca eğlendiğiniz unutulmaz bir düğüne hazır olun.

Siz de İzmir düğün salonları arasında yer alan Kekik Kır Düğün Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.