Karaçam Event Garden

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Karaçam Event Garden Fiyatlandırma

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

  50-100 TL

 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

  50-100 TL

Karaçam Event Garden Kapasite

 • Yemekli Kapasite

  400-500 kişi

 • Konaklama Kapasitesi

  Konaklama imkanı yok

 • Açık Hava Kapasitesi

  400-500

 • Kokteyl Kapasitesi

  500-750

 • Kapalı Alan Kapasitesi

  50-100

 • Otopark Araç Kapasitesi

  150-250

Karaçam Event Garden Genel Özellikler

 • Davet Alanları

  Açık ve kapalı alan

 • Mekan Özellikleri

  Bahçe, Kolonsuz salon, Orman içinde, Şehir dışında
 • Manzara

  Orman manzaralı, Kır manzaralı, Doğa manzaralı

Karaçam Event Garden Özellikler

 • Yemek Servisi
 • Engelli Girişi
 • Fotoğrafçı Getirme
 • After Party Alanı
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menüde Değişiklik
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Vale Hizmeti
 • Hazırlık odası
 • Olumsuz hava koşullarına karşı önlem

Karaçam Event Garden Sıkça Sorulan Sorular

 • Karaçam Event Garden düğün fiyatları ne kadar?

  Karaçam Event Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50-100 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır. Karaçam Event Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 50-100 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Karaçam Event Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

  Karaçam Event Garden yemekli düğün için maksimum 400-500 kişi, kokteyl için ise maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir. Karaçam Event Garden açık alan kapasitesi maksimum 400-500 kişi, kapalı alan kapasitesi ise maksimum 50-100 kişidir. Karaçam Event Garden maksimum 150-250 araçlık otopark kapasitesine sahiptir.


 • Karaçam Event Garden düğününüz için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Karaçam Event Garden düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


 • Karaçam Event Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

  Karaçam Event Garden düğün dışında parti, baby shower, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, piknik, nişan, kurumsal etkinlikler, kına, doğum günü, sünnet düğünü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Karaçam Event Garden Hakkında

Asırlık bir çam ormanı içerisinde rüya gibi bir kır düğünü yapmak isterseniz size bunun gerçekleştirilemeyecek bir hayal olduğunu söyleyenlere inanmayın. Çünkü Karaçam Event Garden İzmir’in Bornova ilçesinde size tam da bunu vaat ediyor. Bornova merkezden başlayıp sadece 10 dakikalık bir mesafe giderseniz bahsi geçen bu yere ulaşabilirsiniz. Biliyoruz henüz fiilen buraya gelmediniz ama yine de bu yazıyı okumaya karar vererek ilk adımı attınız, dolayısıyla hoş geldiniz.

Hatırı sayılır bir süredir faaliyet gösteren mekânımızda şimdiye dek çok sayıda konuğumuzu ağırladık be ağırlamaya da devam ediyoruz. Kâh yoldan geçerken bizi görüp de uğrayan kâh bizi bir yerden duyup görüp merak ederek gelen misafirlerimiz oldu. Sebep ve yollar ayrı olsa da sonuç hep aynı oldu, %100 memnuniyet ve güler yüzlü bir veda. Bir sabah kahvaltıya, öğlen pikniğe veya akşam ızgara yemeklerinin tadını çıkarmaya gelen misafirlerimizin her biri de en az düğün konukları veya çiftlerimiz kadar değerli. Fakat takdir edersiniz ki bu başka bir günün konusu, şimdi detaylı olarak düğünler özelinde konuşmaya başlayalım ve size ihtiyaç duyabileceğiniz bilgileri verelim.

Kır düğünlerine yeni bir bakış açısı getiriyor ve kendi tarzımızı yaratarak sektörde yerimizi belli ediyoruz. Daha önce de belirttiğimiz gibi çam ormanı içerisinde olan bahçemizde davet düzeninde 500 kişi, kokteyl düzeninde ise daha fazla konuğu ağırlayabilecek geniş bir kapasiteye sahibiz. Doğaya zarar vermeden kurduğumuz mekânımızda ağaçların ortasında bir düğün yapmaya hazır olun. Çünkü masa ve sandalyelerimiz zevkinize göre tasarlanmış muhteşem bir konsept ile bu ormanın içerisine yerleştirilecek. Doğa ile iç içe olmanın vücut bulmuş halindeki lokasyonumuzda tertemiz bir havayı ve şehir gürültüsünden uzakta olmayı size bizzat yaşatabiliriz.

10’ar kişilik yuvarlak masalarımızı yerleştirip konsepte uygun renkte örtüler ve dekoratif eşyalar ile donattığımızda atmosferin ne denli değiştiğini orada olup görmenizi isterdik. Ancak siz gelene kadar her şeyin eksiksiz bir şekilde hazırlayacağımız için bu pek de mümkün olmayabilir. Birlikte belirlediğimiz temayı tamamlar nitelikte ahşap veya beyaz olmak üzere, tiffany, katlamalı veya napolyon sandalye çeşitlerimizden birini kullanabiliyoruz. Her konuda fazlaca çeşide ve alternatife sahip olmayı seviyoruz çünkü mümkün olduğunca özelleştirilmiş ve çiftlere göre farklılaştırılmış bir atmosfer yaratmayı çok seviyoruz. Ayrıca çok masrafa girdiklerini bildiğimiz çiftlerimize ekstra bütçe harcaması çıkarmaktan haz etmiyoruz. Tek elden hazırlanmış harika bir dekorasyondan yana olduğumuz için bir başkasının müdahale etmesine fırsat vermiyoruz. Böylelikle çiftlerimiz dışarıdan bir organizasyon firması ile çalışmaya ihtiyaç duymayıp ekstra harcama yapmıyorlar.

Kokteyl veya davet düzenlerine ek olarak eğer çiftimiz nikâhlarını düğün günü kıymak isterlerse onlar için bunu da organize ediyoruz. İzmir Bornova kır düğünü mekanları arasında her konuda farkımızı ortaya koyuyoruz. Konuklar için kurduğumuz alanın dışında ancak hemen yakınında, ayakta veya diğer adıyla kilise nikâhı da denilen konseptimizi kuruyoruz. Düğünün bir uzantısı olabilecek ve konsepte uyum sağlayacak şekilde alanı süslüyoruz. Güzel bir tak ve altındaki kürsüde nikâh memuruna yakınları eşliğinde sözlerini veren çiftlerimiz, ilk kez karı koca olarak içten bir öpücüğü birbirlerine verebiliyorlar.

Nikâh da kıyıldığına göre sıra artık eğlenmeye geliyor ve o esnada alanı dolduran davetlilerin alkışları eşliğinde çiftimiz el ele yürüyüp ilk danslarını yapmak için piste yürüyorlar. Bu romantik sahneyi bölmek istemezdik ancak araya girip bir konuda daha detay vermek istiyoruz. Uzun zamandır birlikte çalıştığımız ve pek çok düğünde görev verdiğimiz harika bir orkestramız var. Yetenekli müzisyenlerin yer aldığı bu ekibin geniş repertuvarı sayesinde hem çiftimizi hem de konuklarını fevkalade şekilde eğlendirip deyim yerindeyse coşturabiliyoruz. Zaten düğünden önce yapılan toplantıda bu konuyu da açıp gelin ve damadımızın müzik zevkini öğreniyoruz. Özel bir istekleri varsa alıyor, repertuvarda ekleme çıkarmalar yapabiliyoruz. Bu arada tabii ki giriş ve ilk dans şarkılarını da muhakkak çiftimize seçtiriyoruz. Kaliteli ses sistemlerimiz ve teknolojik alt yapımız sayesinde gecede müzik ve aydınlatma gibi konularda hiç sıkıntı yaşamıyoruz.

Eğer düğününüzü yemekli olarak yapmayı planlıyorsanız catering konusunu düşünmenize bile gerek yok, biz sizin için buna da çözüm üretebiliriz. Yetenekli şeflerin bulunduğu deneyimli bir mutfak ekibine sahibiz ve tüm yemeklerle ikramlarımız onlar tarafından titizlikle hazırlanıyor. Türk damak tadına uygun ve herkesçe sevildiğini bildiğimiz ana yemeklerden oluşan farklı seçeneklerde menülerimiz bulunuyor. Ana yemek olarak beyaz et veya kırmızı et kullanıyor, yanına ise yine doyurucu ve lezzetli tamamlayıcı yiyecekler ekliyoruz. Bu set menülerimizden birini tercih etmek istemeyen çiftlerimize ise damak zevklerine göre içeriğimizde ekleme ve çıkarmalar yaparak gerekli değişimleri yapabiliyoruz. Her bütçe ve zevke sahip çifte hitap edebilecek en az bir menümüz veya seçeneğimiz olduğundan emin olabilirsiniz. Üstelik yemek haricinde de ikram seçeneklerimiz elbette ki mevcut. Ordövr tabakları, atıştırmalık, çerez ve pasta ikramlarında da bulunabiliyoruz.

Pek çok bilgi verdik ancak en önemlilerinden birini unuttuk ve söylemezsek haksızlık etmiş olabileceğimizi düşünüyoruz. Kış ve diğer açık havaya uygun olmayan dönemlerde de organizasyonlar düzenlememize imkân sağlayan bir yerimiz daha var. Dağ evlerini andıran ve büyük bir çatısı olan ahşaptan bir kapalı alanımız mevcut. Burası kolonu olmayan ve tüm cepheleri camlarla kaplı çok şirin bir alan, üstelik manzarası da müthiş. 50 ila 100 kişi kapasiteli ahşap evimizde butik davetler veya düğünün arkasından eğlenceli bir after party düzenleyebilirsiniz.

Bornova Karaçam Garden olarak bize erkenden ulaşmanızı ve rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye ederiz. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizi arayabilir, mail atabilir veya yandaki formu da doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Karaçam Mh., Karaçam Cd. No:81, 35040 Bornova/İzmir, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Karaçam Event Garden Yol Haritası

Karaçam Event Garden Düğün Yorumları (3)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

Z&T

Zeynep & Tolga

Düğün Tarihi: 29.11.2019


Öncelikle sevil hanıma teşekkür ederim 80 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdik. Kapalı çok butik bir alanları var kalabalık olmayan organizasyonlar için çok butik bir mekan ve yemekleri gerçekten çok lezzetli mekan sahipleri mekanı sanki ailenizin mekanıymış gibi hissttiriyorlar size çok çok... devamı 

p&t

Pınar & Tacettin

Düğün Tarihi: 20.09.2019


300 kişilik planladığımız kına gecemizi stresten uzak , rahat ve mutlu geçirmemizi sağladınız için teşekkür ederiz. tüm detaylarıyla ve kına organizasyonuyla titizlik ile ilgilenmeniz ve misafirlerimiz dahil herkesin mutlu ayrılmasını sağladığınız için teşekkür ederim . çok eğlendiğim ve hala... devamı 

a&a

Ayşe & Ali

Düğün Tarihi: 15.06.2019


tüm hazırlık sürecinde güler yüzlü ve bizi anlayan tavırlarıyla hep yardımcı oldunuz. bu özel günümüzü hayallerimizde ki gibi hazırlayıp , sorunsuz yaşamamızı sağladıkları için tüm karaçam event garden ailesine teşekkür ederiz . iyi ki yolumuz sizlerle kesişti

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.