Gaia Urla

1 Yorum

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gaia Urla
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 30 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 350

Gaia Urla Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
350 - 500 TL

Gaia Urla Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Orman içinde
Manzara
Orman manzaralı Kır manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Evet

Gaia Urla Sıkça Sorulan Sorular

Gaia Urla kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gaia Urla 30 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Gaia Urla düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Gaia Urla düğününüz için vale hizmeti, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Gaia Urla Hakkında

Düğününüzü doğanın bereketi içinde yer alan bir mekanda gerçekleştirmek için Gaia Urla’yı tercih edebilirsiniz. İzmir Urla kır düğünü mekanları içinde faaliyet gösteren Gaia Urla’da çiftlerimizi yeşillikler içinde, çeşitli ağaçlar ve çiçeklerle kaplı bir ortamda ağırlıyoruz. Şehirden uzaklaşmak ve sessiz, dinlendirici bir kır bahçesinde sevdiklerinizle beraber düğününüzü kutlamak isterseniz bizimle çalışabilirsiniz.

Davet Alanları

İzmir kır düğünü organizasyonları için çiftlerimizi 1 adet kır bahçesiyle karşılıyoruz. Kır bahçemize 300 ila 400 kişi davet edebilir, yakın dostlarınızı ve ailenizi yanınızda görebileceğiniz bir düğün düzenleyebilirsiniz. Davet alanımız yemekli düzen veya kokteyl düzen düğünler için kullanılabiliyor. Mekanımızın etrafı ağaçlarla çevrili olduğundan kır bahçemizde kendinizi şehirden izole olmuş gibi hissedeceksiniz.

Dekorasyon

Gaia Urla doğal güzelliklerle dolu kır bahçesiyle kapılarını açıyor. Davet alanımızı güzelleştiren kır evimiz mekanımıza otantik bir hava veriyor. Aynı zamanda taş duvarlarımız ve duvarlarımızı süsleyen sarmaşıklarımız da mekanımızın doğal atmosferini güçlendiriyor. Bohem tarzdan hoşlanan çiftler için uygun olan bahçemizde çeşit çeşit kır çiçekleri ve yemyeşil zeytin ağaçları da sizi bekliyor.

Davet alanımızı ağaç yapraklarıyla hazırlanmış çelenklerle güzelleştirdik ve bohem ambiyansımızı pekiştirdik. Oturma düzenin ahşap uzun masalar ve ahşap sandalyelerden yararlanıyoruz. Masa dekorasyonundaysa renkli çiçek buketleri, tekli şamdanlar ve mumluklardan faydalanıyoruz. Denizyıldızı gibi denizi hatırlatan süslemeleri de tercih edebilirsiniz. Çiftlerimiz arzu ederse sandalyelerimizi de çiçeklerle giydiriyor, kır bahçemizin genel ambiyansıyla uyumlu bir görünüm elde ediyoruz.

Hizmetler

Urla kır düğün salonlarından Gaia Urla’da çiftlerimize kapsamlı hizmet yelpazemizle yardımcı oluyoruz. Mekanımızda sizi organizasyon sorumlusuyla karşılıyoruz ve tüm isteklerinizi dinliyoruz. Böylece düğün gününüzün sadece size özel olmasını sağlıyoruz. Gaia’da yemekli veya kokteyl konseptli menüler de servis edebiliyoruz. Süsleme konusunda da çiftimizin taleplerini göz önüne alıyor ve mekanımızı istediğiniz konsepte uygun şekilde hazırlıyoruz.

Gaia Urla doğayla baş başa olmaktan hoşlanan çiftler için ideal bir mekan. Misafirlerinizi temiz havada ağırlamak isterseniz sizi Gaia Urla’nın zeytin ağaçlarıyla kaplı kır bahçesine bekliyoruz. Mekanımız sunduğu yemekli/kokteyl konseptli düğün seçenekleriyle de öne çıkıyor. Gaia Urla kır düğünü fiyatları için ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi’’ formunda gerekli yerleri doldurarak ekibimize gönderebilirsiniz. Bize telefonla ulaşmak isterseniz sayfada görebileceğiniz numarayı çevirebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Rüstem, Pınarlı Sk. No:2, 35430 Urla/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gaia Urla Yol Haritası

Gaia Urla Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Zeynep & Can

Düğün Tarihi: 11.07.2022Gaia o kadar enerjisi yüksek, zevkli ve renkli bir yer ki, içeri girdiğim ilk anda hayatımızın en özel gününü orada yapacağımızı biliyordum. Şahane bir ekiple çalıştık ve herkes çok ilgiliydi. Her şeyimize yetiştiler, en yakın arkadaşlarımız gibi tüm gece Gaia ekibi yanımdaydı. Gaia Urla ailesi ile... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.