Ehli Keyif*

Ehli Keyif
Her davet özeldir, hatırlanması, bir imzanın atılması, hayallerdeki sınırsız duygulara dokunulması ile anlam bulur.

Hayalinizin ötesinde ufukları ayağınıza sermek için profesyonel ama duygulu bir dokunuşa hazır olun.

En önemli kararınızın ilk adımında, Ehli Keyif Restaurant sizi yalnız bırakmıyor ve o anın tadını çıkartabilmeniz için organizasyonun bizzat hazırlanmasından organizasyon tarihine kadar gereken her türlü detayla birebir ilgileniyor.

Sonsuza dek unutmak istemeyeceğiniz bu özel gününüzü Ehli Keyif Restaurant ayrıcalığı ile kutlayın. Uzman personelimiz ve muhteşem menümüz ile özel günlerinizde dostlarınıza en güzel hizmeti sunmak bizim için mutluluktur.

Evliliğe giden mutlu yolda söz, nişan, düğün ve her türlü toplantılarınız yemekli ve yemeksiz olarak size özel şık tasarımlarla bütünleştirilerek hazırlanır. Size sadece güzellikler içerisinde unutamayacağınız bir günü konuklarınızla birlikte yaşamak kalır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (5)

+ Yorum Yaz
SE SEDA Düğün Tarihi: 23/08/2015

Düğün.Com sitesi üzerinden yaralanarak bulduğum mekandan oldukça memnun kaldık. Kır düğünü konseptinde olan düğünümüğzde mekan cevresinde ağaçlar var mekanın masa düzenlemesi süslemeleri görselliğini farklı bir organizasyon şirketi üstleniyor ve oldukça uygundu ve istediğimiz gibiydi herşey. mekan çiftlere her konuda esneklik de sağlıyor. 150 kişi konuk ağırladığımız mekanda yemekli bir organizasyondu bizim organizasyonumuz yemeklerin tadı sunumu görselliği gayet güzeldi. yeni yapılmış bir gelin odası vardı ve bembeyaz konforlu ve işlevseldi oldukça rahat ettik. herşeyin istediğimiz gibi olduğu çok güzel bir deneyim yaşadık.

türkan Düğün Tarihi: 08/08/2015

muhteşem bir yer diyebilirim. görsellik açısından dört dörtlük bir mekan yönetimin ve garsonların ilgisinden memnun kaldık . 500 kişilik yemekli bir organizasyon düzenledik. yemeklerin tadı çok güzeldi. ulaşımda herhangi bir sorun yaşanmadı.

EK ekin Düğün Tarihi: 31/07/2015

Mekan merkezi bir yerde yer alıyor. Yemekli ve kokteylli seçenekleri var biz yemekli tercih ettik ve çok memnun kaldık. Yemeklerin kalitesi lezzeti sunumu gayet güzeldi. Bunun dışında garsonların ilgi ve alakası oldukça iyiydi. Gece boyunca bir şikayet almadık bu konuda. Ayrıca mekan görsellik bakımından da oldukça ferah pist alanı yeterli genişlikte dekorasyonu şık ve göz dolduran bir mekan.

İP İpek Düğün Tarihi: 14/06/2015
Çİ ÇİÇEK Düğün Tarihi: 22/06/2014

YEMEK-SERVİS -MEKAN-DEKOR HEPSİ HARİKAYDI.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Ehli Keyif ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Ehli Keyif hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap