Kır Düğünü İzmir

Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi

 • Kapasite
  100 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Havuz başı Şehir dışında
Manzara
Doğa manzaralı

Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi düğün dışında mezuniyet törenleri, piknik, açılışlar, nişan, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, doğum günü, parti ve baby shower hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi Hakkında

Doğa ve kır manzarası eşlik ağaçlarla çevrili bir alanda düğün organizasyonları gerçekleştirmek isteyen çiftlere Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi olarak unutulmaz bir gün yaşatıyoruz. Uzun yıllar boyunca İzmir’in Buca ilçesinde faaliyet gösteriyor, şehir merkezinde bulunan konumumuzdan dolayı misafirlerimize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz.


Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir gün geçirmek istediğinizi öğreniyor, hayallerinizi süsleyen bir organizasyonla sizi buluşturuyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz ve düğün günü tahsis ettiğimiz organizasyon sorumlumuzla birlikte sorunsuz ve istediğiniz gibi bir gün geçirebileceksiniz.


Düğün dışında ev sahipliği yaptığımız organizasyonlardan bahsedecek olursak; evlilik yolunda ilk adımınız olan nişan organizasyonunuz, gelin adayların ve ailelerin önem verdiği kına ve bekârlığa veda partileri başta olmak üzere; sünnet, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.


Hizmetlerimizden bahsedecek olursak;


 • Organizasyonlarına ev sahipliği yaptığımız açık ve kapalı olmak üzere 3 alanımız bulunuyor. İster her mevsim kutlama yapabileceğiniz şık tasarımıyla göze çarpan kapalı alanımızda ister yem yeşil kır bahçesinde ister havuz başında kutlama yapabilirsiniz.

 • Değişen düğün trendini yakından takip ettiğimizden dolayı süslemelerde birbirinden farklı renk ve tarzda alternatifler sunuyoruz. Beyaz saten giydirme üzerine lila, pembe ve açık tonlarda tülle sandalyeleri hazırlıyoruz.

 • Mekân girişinde gelin ve damat masası arkasında birbiriyle uyumlu canlı ve yapay çiçeklerle davet alanımızı süslüyoruz. Masa arkasına çiçekli tak kurulumu yapıyor, fotoğraflarda arka fon olarak kullanabileceğiniz bir dekor hazırlıyoruz.Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi olarak faaliyette olduğumuz yıldan bugüne kısa zamanda çiftler tarafından tercih edilen İzmir’de kır düğün mekânları arasın da biz de yerimizi aldık. Hizmetlerimiz anlattıklarımızla sınırlı değil bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Uluyol Mevkii Cumhuriyet Mahallesi No:55 Kaynaklar-Buca

 • Adres tarifi:

  buca gölet yolu üzeri 1km sonra

 • Haritadaki Konumu

  Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi Yol Haritası

Doğam Restoran Ve Kır Düğün Bahçesi Düğün Yorumları (2)

Ceylan & Onur

Düğün Tarihi: 05.09.2014

Düğün.com üzerinden anlaştı

Ibrahim bey, Bülent bey o kadar ince ve anlayışlılar ki evinizde konuk ağırlar gibi davranıyorlar. Samimi, ekonomik ve şık içten bir ortam için tavsiye ediyorum mutlaka.

Ahmet

Düğün Tarihi: 04.08.2014

Düğün.com üzerinden anlaştı

Güzel mekan ve iyi hizmet... Fotoğrafcıları berbat...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.