Kır Düğünü İzmir

Ceviz Garden

 • Kapasite
  100 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ceviz Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Ceviz Garden Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Ceviz Garden Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan
Manzara
Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Ceviz Garden Sıkça Sorulan Sorular

Ceviz Garden düğün fiyatları ne kadar?

Ceviz Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ceviz Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ceviz Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ceviz Garden 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Ceviz Garden düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ceviz Garden düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Ceviz Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ceviz Garden düğün dışında sünnet düğünü, açılışlar, kına, piknik, nişan, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, baby shower, bayi toplantısı ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Ceviz Garden Hakkında

Önceden başka bir isimle hizmet verirken şimdi ise aynı yerde, Ceviz Garden Foça’da hizmet veriyor. Profesyonel hizmet çerçevesinde düğün, nişan, kına, toplantı, sünnet düğünü gibi özel organizasyonlarınız için kaliteli bir ekiple çalışıyoruz. Güler yüzlü hizmet anlayışıyla şu zamana kadar birçok çiftin mutluluğuna şahitlik yaptık. Onlardan aldığımız geri dönüşlerle geliştik, büyüdük. Şimdi ise bu özel gününüz için Ceviz Garden olarak sizi dört gözle bekliyoruz.


Yenilenmeyi amaç edinerek yıllarca kendimizi geliştirmeye çalıştık. Her sene daha iyisini hedefledik. Bu sayede özel günler için tercih edilen bir mekân haline geldik. Düğün organizasyonunuz için her ayrıntıyı düşünüyoruz. Hatta her şeye sizinle birlikte karar veriyoruz. Organizasyonunuz öncesi bir araya geliyoruz. İhtiyaçlarınızı ve taleplerinizi konuşuyor, fikirlerimizi sunuyoruz. Sonucunda da tamamen size özel olacak şekilde düğün programı hazırlıyoruz.


Çözüm ortaklarımızdan aldığımız desteklerle hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Organizasyon, catering gibi konularda yardım alıyoruz. İstediğiniz konseptte gerekli süslemeleri yaparak ortaya istediğiniz daveti çıkarıyoruz. Ayrıca bazı avantajlarla da karşınıza çıkıyoruz. Dış çekime ihtiyaç duymadan bahçemize erkenden gelerek harika fotoğraf karelerine ev sahipliği de yapabiliyorsunuz. Böylece iki kere kuaför masrafınız olmuyor ve yorulmuyorsunuz.


Yemekli ya da yemeksiz alternatiflerle de karşınıza çıkıyoruz. Ustalarımız size özel hazırladıkları düğün menüsünü sunuyor. Servis ekibimiz de aksama yaşamanıza izin vermeden ve her bir misafirinizle hususi ilgilenerek hizmetlerini gerçekleştiriyorlar. Günün sonunda da hem doyuyor hem de hizmetten oldukça memnun kalıyorsunuz. Bu saydığımız hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak! Böylece telefon ya da mesajla geri dönüş sağlayarak sizi mekanımıza davet ediyoruz. Burada da bir kahve eşliğinde hayatınızın en önemli günlerinden biri olacak olan düğün organizasyonunuz için kolları sıvamaya başlıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Ilıpınar Köyü Küme Evleri No:361

 • Haritadaki Konumu

  Ceviz Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.