Atlıhan*

Atlıhan
23 senelık tecrübe ve birikimin sonucunda böylesi bir eser ortaya çıkmıştır.Siz müişterilerimizin katkıları ve yapıcı destekleri ile her geçen gün böylesi bir ortamın daha iyisini verebilmek esas hedefimizdir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
PI Pınar Düğün Tarihi: 19/09/2015

450 - 500 kişilik ikramlı bir organizasyon gerçekleştirdik. Mekan görsel olarak güzeldi. Mekan sahibi ve çalışan personellerin hizmet kaliteside güzeldi. Memnun kaldım öneririm.

AY Aysegul Düğün Tarihi: 19/09/2015

Hem mekandan hemde işletmecisinden memnun kaldım. Kısıtlı bütçe için çok uygun bir yer. Ağaçların arasında sıcak ve yeşilliklerin içierinde bir mekan. çok eğlenceli bir düğün oldu. Baya eğlendiğimiz için orkestra da kendi sayfasında paylaşmış fotoğraflarımızı :) 350 kişilik kokteyl tarzında oldu bizim düğünümüz. Kokteylde sunulan ikramları biz hazırladık zaten onlarda veriliyorlar ekstradan. Bu avantajı tanıyorlar. Ulaşımda sorun yaşanmadı. Herkez kendi aracıyla geldi ama biz her ihtimale karşı servis ayarladık. görsellikteki renk seçimi bize aitti. İstediğimiz gibi de oldu.herşey kararındaydı konuklarımızda çok eğlendi.

simge Düğün Tarihi: 06/09/2014

Hayal etiğim gibiydi süslemeleri ve görür görmez burası olsun dedim. her şeyinden çok memnun kaldım.Yetkililerin ilgisi çok güzeldi.Personelin hizmetinden çok güzel. Ulaşımda bir sorun yaşanmadı rahattı.Mekanın sahip olduğu tüm teknik yeterlilikten memnun kaldım.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Atlıhan ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Atlıhan hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap