Kemer Golf & Country Club*

Kemer Golf & Country Club
Kemer Golf & Country Club'da iddialı lezzetlere ve organizasyonlara imza atılıyor. Profesyonel organizasyon ekibi, servis kalitesi ve yetenekli ustaların elinden çıkma özel menü alternatifleri ile doğanın içinde kır düğünü, kutlama, doğum günü, seminer, ürün tanıtımı, piknik, konser ve her türlü kurumsal ve bireysel davetleriniz için eşsiz bir ortam ve imkan sunuyor.
Kemer Golf & Country Club kurulduğu 1995 yılından bugüne, gelenekle yeniyi ve köklü dostlukları buluşturan bağımsız bir yaşam kampüsü... Sınırsız spor, kongre ve sosyal olanaklara, rafine bir kültür ve dinamizme yer veren eşsiz bir yaşam merkezi.
Her gün yeni bilgiler, deneyimler ve fırsatlar sunan, yemyeşil bir doğayla çevrelenen kusursuz bir vaha.
2,000 Dönümlük Yeşil bir Vaha Üzerinde; 18 delikli Golf Kulübü
Doğu Avrupa ve Ortadoğu'nun en büyük "Atlıspor Kulübü"
15 kortu ile Türkiye'nin en büyük "Tenis Kulübü"
Belgrad Ormanları içinde "Doğa Kulübü"
Yenilenme kulübü "Wellness ve Fitness Center"

Şehir Merkezinin stresinden uzakta, Belgrad Ormanının hemen yanında kurulmuş olan Kemer Golf & Country Club mekanlarında Kır Düğünü konsepti gerçek anlamda yaşatılıyor.

Klüp içerisinde farklı konseptlerde de düğün ve nikah yapabilecek bir çok güzel mekan buluyor.

Hayat Lounge & Hayat Çim

Kemer Golf & Country Club'ın kulüp binası olan Hayat'ın giriş katındakdır. Önünde 1200 m2 net kullanım alanına sahip çok güzel bir çim alanı mevcuttur. Çim alan 750 kişilik düğünlere kadar hizmet verebilmektedir. Set menü veya Açık Büfe alternatifleri bulunmaktadır.

Orman Evi

Kemer Golf & Country Club'ın en romantik mekanıdır. kır düğünü konseptinde sadece Açık Büfe yada BBQ hizmeti vermektedir. Maksimum 300 - 350 kişilik düğünlere ev sahipliği yapmaktadır.


Havuzbaşı

Kemer Golf & Country Club'da 2 adet açık havuz bulunmaktadır. İki havuzda da yaz gecelerinde güzel düğünler yapılmaktadır. 350 Kişilik düğünlere kadar hizmet vermektedir. Açık Büfe veya Set Menü alternatifleri bulunmaktadır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Kemer Golf & Country Club ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Kemer Golf & Country Club hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap