Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

Tarihi Galatasaray Hamamı

Tarihi Galatasaray Hamamı

Kına ve Bekarlığa Veda

Kategori

Beyoğlu, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Hayallerindeki Kına Mekanını Birlikte Bulalım!

Bütçeni ve isteklerini söyle, ücretsiz danışmanlarımız aklındakilere uygun 5 kına mekanıyla seni iletişime geçirsin!


Önerilen Firmalar

Flower Health Club
8

Bakırköy

Flower Health Club

Gelin hamamı; gelinin kına gecesinden önce hamama götürülmesidir. Geçmişten...

İstanbul

Gurme Boncuk Meyhane

...

Trim Fashion
40

Beylikdüzü

Trim Fashion

Bizler trimfashion firması olarak kına , düğün , sünnet gibi özel organizas...

Hakkında

Tarihi Galatasaray Hamamı'nın eşsiz atmosferinde, düğününüzden önce, dostlarınız ve ailenizle, her zaman hatırlamak isteyeceğiniz güzel ve eğlenceli bir gelin hamamı hatıranız olsun istemez misiniz?.

Organizasyonunu yaptığımız gelin hamamlarında ya da bekarlığa veda partilerinde konuklarımız; dilerlerse CD'den, dilerlerse fasıl gruplarının (keman, cümbüş, darbuka, tef) canlı müziği eşliğinde, geleneksel Türk müziği ile eğlenebilir, aynı zamanda oryantal dansını izleyebilir ve hamamda dilediklerince kalabilirler. Ayrıca catering servisimizin zengin menüsü ile bu özel günlerini sevdikleriyle paylaşabilir, dilerlerse kına yakabilir ve havanın güzel olduğu durumlarda bahçede eğlencelerine devam edebilirler.

1481'de, Sultan II. Beyazıt'ın Gül Babanın ricası ile, şimdi Galatasaray Lisesi olan okulun öğrencilerinin faydalanması için yaptırdığı tarihi hamam; İznik çinilerinin nadide örneklerinden oluşan mimari dokusuyla, kurşun kaplı kubbesiyle, Türk el işi özel oyma kapıları, özenle yapılmış göbek taşıyla ve kalem işi boyalarla bezenmiş duvarlarıyla Türk hamam kültürünü mistik ambiyans içinde konuklarına yaşatır.

Osmanlı'dan bugüne geleneksel hamam kültürünü bünyesinde bulunduran, T.C. Turizm Bakanlığına bağlı tek hamam olan Tarihi Galatasaray Hamamı'nda; göbek taşı keyfini güler yüzlü ve işin ehli ekibin uyguladığı hijyenik, sağlıklı banyo hizmeti ile yaşayın. Tarihi mermer kurnalarda, gül tomurcuğu desenli pirinç musluklardan akan suyun sesiyle o mistik atmosferde, size özel temizlik kürü sonrası selülit masajı, aromatik yağlı terapi masajı ve özel bakım hizmetinin her çeşidi için tek adres tarihi ve turistik Galatasaray Hamamı.

İletişim

Menekse Gumussoy

  • Adres: Galatasaray / Beyoğlu

Tarihi Galatasaray Hamamı Yol Haritası

Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.