Tarihi Galatasaray Hamamı

Tarihi Galatasaray Hamamı


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Tarihi Galatasaray Hamamı sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Tarihi Galatasaray Hamamı'nın eşsiz atmosferinde, düğününüzden önce, dostlarınız ve ailenizle, her zaman hatırlamak isteyeceğiniz güzel ve eğlenceli bir gelin hamamı hatıranız olsun istemez misiniz?.

Organizasyonunu yaptığımız gelin hamamlarında ya da bekarlığa veda partilerinde konuklarımız; dilerlerse CD'den, dilerlerse fasıl gruplarının (keman, cümbüş, darbuka, tef) canlı müziği eşliğinde, geleneksel Türk müziği ile eğlenebilir, aynı zamanda oryantal dansını izleyebilir ve hamamda dilediklerince kalabilirler. Ayrıca catering servisimizin zengin menüsü ile bu özel günlerini sevdikleriyle paylaşabilir, dilerlerse kına yakabilir ve havanın güzel olduğu durumlarda bahçede eğlencelerine devam edebilirler.

1481'de, Sultan II. Beyazıt'ın Gül Babanın ricası ile, şimdi Galatasaray Lisesi olan okulun öğrencilerinin faydalanması için yaptırdığı tarihi hamam; İznik çinilerinin nadide örneklerinden oluşan mimari dokusuyla, kurşun kaplı kubbesiyle, Türk el işi özel oyma kapıları, özenle yapılmış göbek taşıyla ve kalem işi boyalarla bezenmiş duvarlarıyla Türk hamam kültürünü mistik ambiyans içinde konuklarına yaşatır.

Osmanlı'dan bugüne geleneksel hamam kültürünü bünyesinde bulunduran, T.C. Turizm Bakanlığına bağlı tek hamam olan Tarihi Galatasaray Hamamı'nda; göbek taşı keyfini güler yüzlü ve işin ehli ekibin uyguladığı hijyenik, sağlıklı banyo hizmeti ile yaşayın. Tarihi mermer kurnalarda, gül tomurcuğu desenli pirinç musluklardan akan suyun sesiyle o mistik atmosferde, size özel temizlik kürü sonrası selülit masajı, aromatik yağlı terapi masajı ve özel bakım hizmetinin her çeşidi için tek adres tarihi ve turistik Galatasaray Hamamı.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Menekse Gumussoy Adres Galatasaray / Beyoğlu
Beyoğlu,
Evleneceklere Destek Hareketi
Tarihi Galatasaray Hamamı ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Tarihi Galatasaray Hamamı hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap