Sevgi Parkı Restaurant

E-posta Gönder

Sevgi Parkı Restaurant Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Sevgi Parkı Restaurant Kapasite

 • Kapasite

  100-200

Sevgi Parkı Restaurant Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Sevgi Parkı Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Sevgi Parkı Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Sevgi Parkı Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Sevgi Parkı Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Sevgi Parkı Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Sevgi Parkı Restaurant Hakkında

Artık kına geceleri sadece salonlarda yapılmıyor. Zaman içerisinde değişen trendlerden biriside restoranlarda bu geceleri düzenlemek. İzmir Özdere Sevgi Parkı olarak yeni trendler doğrultusunda kına gecelerinizi düzenleyebiliyoruz. Uzun yıllardan beri faaliyet gösteriyoruz. İşini severek yapan bir aileyiz. Güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle birlikte misafirlerimize kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Değişen trendlerini yakından takip ediyor, her sene farklı fikirleri mekânımıza uyguluyoruz. Kına ve bekârlığa veda partisi, nişan kutlamaları başta olmak üzere; kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.


Şehrin gürültüsünden uzak doğa ile iç içe olan bir mekânda özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Özel gün kutlamalarını gerçekleştirdiğimiz açık ve kapalı olmak üzere iki farklı alanımız bulunuyor. Geniş alanımızda rahatlıkla sizleri misafir edebiliyoruz. Büyük ağaçlarla çevrili doğa ile yan yan özel günlerinizi unutulmaz bir şekilde kutlayabileceksiniz. Kapalı alanımız ise yüksek tavan ve kolonsuz olduğundan dolayı kendinizi ferah bir ortamda eğlenirken bulacaksınız. Gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz mevcut.


Kına gecesi konseptiniz için çalıştığımız çözüm ortaklarımızla birlikte gerekli olan tüm aksesuarları temin edebiliyoruz. Kına mumu, kına tepsisi, nedime minderleri gibi birçok malzemeyi sağlayabiliyoruz. Eğer kendi anlaşmış olduğunuz organizasyon firmanız varsa birlikte koordineli bir çalışmada gerçekleştirebiliyoruz.


Özel günlerde her damak tadına uyan menüler hazırlıyoruz. Ürün kalitesini önemsiyor yemeklerde kullandığımız ürünleri güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyoruz. İşinde uzman olan servis personelimiz gece boyunca isteklerinize anında cevap veriyor. Siz sadece unutulmaz anlara konsantre olun.


Eğer siz de kına ve bekarlığa veda organizasyonlarınızda sevdiklerinizle samimi ve sıcak bir gün geçirmek istiyorsanız Özdere Sevgi Park Restaurant olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken ise yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklamak. Sabırsızlıkla sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  ÖZDERE, KESRE, 35495

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sevgi Parkı Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.