Kouzina

1

E-posta Gönder

0232 335 5383

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Balçova, İzmir

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Hakkında

Butik çapta organizasyonlar için özel olarak hazırlanmış bir mekânda, her şeyin sizin için düşünüldüğü ve planlandığı bir geceye sahip olmak isterseniz Kouzina İnciraltı’nda sizi bekliyor. Hatırı sayılır bir süredir faaliyet gösteren mekânımızın kapılarını açtığımız günden beri aynı heyecan ve isteklilik ile çalışmaya devam ediyoruz. Ne yaptığını iyi bilen ve profesyonel çalışanlardan oluşan harika bir ekip kurduk, bu sayede her ne sebep ile olursa olsun misafir ettiğimiz müşteri veya konuklarımızı en iyi şekilde ağırlıyoruz. Eğer misafirperverliğimiz ve kusursuz hizmet anlayışımızdan faydalanmak isterseniz sizi Kouzina’ya bekleriz.

Kına geceleri ve nişan merasimleri başta olmak üzere burada pek çok türde toplu organizasyonlara ve özel günlere ev sahipliği yapıyoruz. Butik düğünler, konsept doğum günü kutlamaları, bekârlığa veda partileri, sünnetler, kahvaltı etkinlikleri, nikâh törenleri, mezuniyet baloları ve daha nicesi. Fakat bu yazıyı okumanızdaki ana sebebin kına gecesi olduğunu bildiğimiz için bu konu özelinde daha fazla detay vermek ve mekânımızdan size bahsetmek istiyoruz.

Kına gecelerinin tüm o ritüelleri ve seremonileri ile başlı başına büyük olaylar olduğunun pekâlâ farkındayız. Bu sebeple her şeyin eksiksiz gerçekleşmesi için gelinlerimizin yanında oluyor ve tüm isteklerini gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Kır konsepti ile en ince ayrıntısına kadar düzenlediğimiz bahçemizde 200 ila 300 kişilik davetler düzenleyebiliyor ve açık havada olmanın tadını çıkarmanızı sağlayabiliyoruz. Kış ve sonbahar gibi aylarda ise 50 ila 100 kişilik kapalı alanımızı sizin için hazırlayabiliyoruz.

İzmir çapında profesyonelliğini ve rüştünü ispat etmiş mekânımız Kouzina Henna Wedding markasının sıradaki çifti olabilirsiniz. Bunun için ise tek yapmanız gereken sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçmeniz. Bu yolla detaylı bilgi ve fiyat teklifi de alabilirsiniz.

İletişim

Semra Haralambidi

Gizem Uslular

Alev Saran

  • Telefon: 0232 335 5383
  • Adres: Bahçelerarası Mah. Mustafa Kemal Sahil Bulvarı No: 32 Balçova/İzmir

Kouzina Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!