Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İzmir

Keyifte Meyhane Alaçatı

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Keyifte Meyhane Alaçatı Hakkında

İzmir’in yükselen yıldızı Alaçatı’da bekarlığa veda gecelerinizi gerçekleştirmek ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise size çok güzel bir teklifimiz var. Keyifte Meyhane Alaçatı’da güzel ortamı ve kaliteli hizmeti ile konuklarımıza ev sahipliği yapıyor. Alaçatı çarşıda bulunan işletmemiz, kolay lokasyonu sayesinde konuklarımızın rahatlıkla gelebilmesini sağlıyor. Özel araçlarınız ve Çeşme otobüsleriyle gelebileceğiniz gibi belediye otobüsleriyle de Alaçatı merkeze gelebiliyorsunuz. Buradan 10 dakika yürüme mesafesiyle meyhanemize ulaşabilirsiniz. Özel araçlarınızı da çarşı dışında en uygun yere park edebilirsiniz. Çeşme sınırları içerisinde (özel otoparklar hariç) arabalarınızı her yere ücretsiz olarak koyabiliyorsunuz.


Alaçatı’nın meşhur taş evlerinin arasından geldiğiniz işletmemizin, özenle tasarlanmış taş yapıda olduğunu görüyorsunuz. Meyhanemizin önünde olan masalar, bahçemizdeki alan ve kapalı alanımızla kalabalık misafirlerimizi de rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Bu alanları mevsim koşullarına göre tercih edebilirsiniz. Bekarlığa veda geceleri dışında açılışlar, iş yemekleri, doğum günleri, yıl dönümleri, bayii toplantıları ve kurumsal etkinlikler gibi birçok organizasyonu gerçekleştirebiliyoruz. Tecrübeli ekibimiz kusursuz organizasyonların nasıl gerçekleşeceğini çok iyi biliyorlar, kusursuz bir organizasyon geçirmek istiyorsanız doğru yerde olduğunuzu belirtelim. Güler yüzlü personellerimiz bu özel geceniz için sizinle ilgilenecek ve problem yaşamamanız için çaba sarf edecekler.


Bekarlığa veda gecelerinizi eğlenceli dakikalarla geçirmek için canlı müziğimiz bulunuyor. Geniş repertuvarlı ekibimiz en güzel şarkıları sizin için çalacak ve söyleyecekler. Özel isteklerinizi de geri çevirmiyorlar. Bu gecenin sizin geceniz olduğunu işletme sınırları içerisindeki her personelimiz biliyor ve bu bilinçle hareket ediyorlar.


Eğlenceden geri kalan vakitte de lezzetli yemeklerimizi yiyebilirsiniz. Mezelerimizden salatalarımıza, yemeklerimizden tatlılarımıza kadar her ürünün temiz ve düzenli bir mutfakta hazırlandığını belirtelim.


Bu imkânlara Alaçatı’nın fahiş fiyatlarından uzak bir meyhanede ulaşabiliyorsunuz. Keyifte Meyhane Alaçatı fiyatlarını öğrenmek ve keyifli bir gece geçirmek isterseniz formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Alaçatı Mahallesi, Kemalpaşa Cd. No:77, 35930 Çeşme/İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Keyifte Meyhane Alaçatı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.