Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Titanic Business Kartal Hotel

0216 706 04 47
Mesaj Gönder
 • Kapasite
  100 - 400 Kişi

 • Min. Fiyat
  750 - 1.000 TL

 • 2024
  Çiftlerin Tercihi

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Havuz başı alanı var.
 • Süslemesi modern ve ihtişamlı.
 • Açılır-kapanır tavanı var.
 • 5 yıldızlı otel düğününe uygun.
 • Kına ekibi var.
 • Gelin kaftanı veriyor.
 • Kına takımı-aksesuarı veriyor.

Titanic Business Kartal Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
Paket Fiyatı Yoktur
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
Paket Fiyatı Yoktur

Titanic Business Kartal Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 300
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 400

Titanic Business Kartal Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Titanic Business Kartal Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Titanic Business Kartal Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Titanic Business Kartal Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Titanic Business Kartal Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Titanic Business Kartal Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Titanic Business Kartal Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Titanic Business Kartal Hotel kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Titanic Business Kartal Hotel kına ve bekarlığa vedanız için uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, masalar arası geniş mesafe aralığı, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma ve düzenli havalandırma hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Titanic Business Kartal Hotel Hakkında

Kına gecesi ve bekarlığa veda davetleri için beş yıldızlı otel olanaklarından faydalanmak isteyen çiftlerimizi Titanic Business Kartal Hotel’e bekliyoruz. 2003 yılından beri konaklama ve turizm sektöründe faaliyet gösteriyor, Türkiye ve Almanya’da her biri kendine özel konsepte sahip on üç yerleşkede sizleri ağırlıyoruz. Titanic Business Kartal Hotel metroya ve havaalanına yakınlığıyla misafirlerine hem merkezi bir konum hem de beş yıldızlı otel konforu sunuyor.

Davet Alanları

Titanic Business Kartal Hotel İstanbul Anadolu Yakası’ndaki kına ve bekarlığa veda davetleriniz için muhteşem bir Marmara ve Adalar manzarası sunuyor. Dış mekanda bir davet vermek isteyen çiftler 200 kişilik bahçemizi veya 300 kişi kapasiteli havuz başı alanımızı tercih edebilir. İç mekan daveti vermek isteyen çiftlerimize Anadolu Yakası’nın en büyük kolonsuz salonu olan Karina Balo Salonu’muzda hizmet veriyoruz. Yemekli düzende 850, kokteyl düzeninde 1100 kişi ağırlayabilen yüksek tavanlı salonumuz özel fuayesi, giriş kapısı, podyumu ve geniş dans pistiyle davetlerinize ev sahipliği yapıyor. Bunun dışında otelimizin irili ufaklı 17 toplantı salonu daha bulunuyor.

Dekorasyon

Karina Balo Salonu’nda zamansız bir şıklık için örtülü veya örtüsüz kullanabildiğimiz yuvarlak ve dikdörtgen masaları oval sırt detaylı ve Napolyon sandalyelerle çevreliyoruz. Sandalyeler siyah, beyaz veya şeffaf olabiliyor. Şamdanlar, yeşil bitkiler ve renk renk çiçek düzenlemeleri klasik dekorumuzun ana hatlarını oluşturuyor. Dış mekan davetlerinizde de yuvarlak ve dikdörtgen masaları birlikte kullanıyoruz. Bahçemizde ahşap masa ve sandalyelerin, bitkilerle dekore edilmiş el arabalarının ve salkım çiçek süslemelerinin oluşturduğu rustik hava hüküm sürüyor. Havuz başı davetlerinizde beyaz sandalye giydirmeleri ve masa örtüleri çelenk süslemeler ve zarif şamdanlarla birleşerek klasik bir şıklık oluşturuyor.

Hizmetler

Kartal kına gecesi mekanları arasında yer alan otelimiz kına geceleriniz için eksiksiz hizmet sağlıyor. Kırmızı kına tahtımıza altın rengi oymalar asil bir duruş katıyor. Salonumuzu kına gecesi ruhuna uygun şekilde süslüyor ve eğlencenizin gece boyu sürmesi için sevdiğiniz kına müziklerini çalıyoruz. Kına ekibi, kına tepsisi, kına mumu ve Hint kınası gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Siz ve misafirleriniz için bindallı ve kaftan temin ediyoruz. Fotoğraf ve video çekimleri için profesyonel isimlerle çalışıyoruz. Dilerseniz gecenize özel bir dokunuş katmak için oryantal dans ekibi veya semazen grubu hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Yiyecek / İçecek

Kına geceleri için üç farklı menü seçeneğinin yanında açık büfe menü imkanı sunuyoruz. Birinci menümüzde açılışı krudite tabağıyla yapıyoruz. İlerleyen dakikalarda tatlı-tuzlu kurabiye ve yaş pasta servisi yapılıyor. İkinci menümüz sıcak-soğuk geleneksel Türk kına tabakları ve brownie’den oluşuyor. Kına tabaklarında mercimek köftesi, havuç tarator, vişneli yaprak sarma ve içli köfte gibi sevilen Türk lezzetleri var.

Üçüncü menümüz közlenmiş patlıcan salatası ve haydari gibi lezzetlerden oluşan ordövr tabağı ile başlıyor. Ana yemekte fırınlanmış piliç göğüs servisimiz, tatlı olarak da cheesecake ikramımız var. Tüm menülere sıcak-soğuk içecek servisi eşlik ediyor. Açık büfede ordövr servisini sıcak ve soğuk büfeden, sütlaç ve elmalı crumble gibi lezzetlerin servisini tatlı büfeden yapıyoruz.

Kına gecesi ve bekarlığa veda davetleriniz için tercihiniz Titanic Grubu’nun profesyonel kadrosuysa sizi Titanic Business Kartal Hotel’e bekliyoruz. İster 10 davetliniz olsun ister 1000, otelimizin davet ve toplantı salonları en şık davetlerinize ev sahipliği yapacak. Eğer siz de kına gecenizde romantik Adalar manzarası eşliğinde şeflerimizin lezzetlerinden tatmak ve beş yıldızlı otelimizin olanaklarından yararlanmak istiyorsanız hemen iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Titanic Otel Kartal kına gecesi fiyatları hakkında bilgi almak için yandaki formu da doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

 • Genel Müdür

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon::

  0216 706 04 47

 • Adres::

  Orta Mh. Kapatan-ı Derya Cd. No:37 34880 Kartal/İSTANBUL

 • Haritadaki Konumu

  Titanic Business Kartal Hotel Yol Haritası

Titanic Business Kartal Hotel Düğün Yorumları (1)

Öznur & Erdem

Düğün Tarihi: 25.06.2019

25.06.2019/Salı günü Titanic Otelde gerçekleştirdiğimiz kına organizasyonumuz için bizimle ilgilenen Nisa Hanıma sonsuz teşekkür ederiz. Her şey çok güzeldi

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.