Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Takatukatur

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Takatukatur Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Takatukatur Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Takatukatur Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Takatukatur Sıkça Sorulan Sorular

Takatukatur kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Takatukatur kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Takatukatur kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Takatukatur kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Takatukatur kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Takatukatur Hakkında

Takatukatur Özel Tekne Turları olarak, siz değerli misafirlerimizi günlük yaşamın stresinden uzaklaştırıp, denizin rengi, kokusu ve esintisiyle buluşturuyor.
Tekne gezilerindeki amacımız: siz değerli müşterilerimizin İstanbul boğazının iki yakası, Asya ve Avrupa'da, tekne turlarından keyif almasıdır. Bizim için en önemli değer; sevgili müşterilerimize tekne turlarında en iyi hizmeti, konfor ile vermek ve İstanbul Boğazı'nın güzelliği ve denizin huzuru ile rahatlamanıza yardımcı olmaktır. İstanbul Boğazı'nın muhteşem manzarası tekne turu ile sizler için unutulmaz bir anı olacaktır. Takatukatur ekibi olarak, müşterilerimizin özel günlerini tekne turu ile birleştirerek unutulmaz anılar yaşaması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Değerli müşterilerimiz, İstanbul’un harika, şöhretli ve etkileyici birçok güzellikleri olan; Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Rumelihisarı, Boğaz köprülerini, hem Asya hem de Avrupa kıyısında olan diğer birçok sultan sarayları ve paşa villalarını izlerken, samimi mürettebatımız tekne turunuz boyunca profesyonel bir hizmet ile sizlerin keyif almasını sağlayacaktır. İster yaşam mahalli içerisindeki geniş görüşlü pencerelerin yanında, isterse üst güverte denizin ferah esintisini ve sıcak güneşi alabileceğiniz bir yer seçin ve fotoğraf makinenizi veya kameranızı getirmeyi unutmayın. Eminiz ki, o anlara tekrar dönmeyi arzu edeceğiniz birçok resim ve videonuz olacaktır. Takatukatur özel tekne turları yıl boyunca her bütçeye en iyi fiyatları veriyor ve birçok eğlence seçenekleri özel günlerinizin organizasyonunu gerçekleştiriyor.

Ekiple Tanışın

 • Genel Kordinatör

İletişim

 • Adres::

  Yavuz Sultan Selim Mh. Cibali Cd. No:39/B

 • Haritadaki Konumu

  Takatukatur Yol Haritası

Takatukatur Düğün Yorumları (1)

Neslihan & Erdem

Düğün Tarihi: 19.02.2016

Daha dün (cuma akşamı) Boğaz'da söz yaptık ve taze taze yazmak istedim.60 kişilik kokteyl gerçeklestirdik teknede görsel ve ses sistemi olarak iyiydi. Eğlenceli bir organizasyon oldu. Edit: Hizmet veren, emeği geçen herkez'e sonsuz teşekkür ederiz...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.