Serana Düğün Salonu

E-posta Gönder

Serana Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Serana Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Serana Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Serana Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Serana Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Serana Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Serana Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Serana Düğün Salonu Hakkında

1994 senesinde faaliyete başlayan Serana Düğün Salonu Okmeydanı’nda bulunuyor. Yılların getirmiş olduğu tecrübemizle konuklarımıza unutulmaz organizasyonlar yaşatıyoruz. Sıklıkla gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar ise; düğün, kına ve sünnet düğünü şeklindedir.

750 konuğa kadar ağırlayabildiğimiz salonumuzda ‘’Kaliteli ve hesaplı hizmet’’ ilkesiyle doğrultusunda hareket ediyoruz. Başarımızı ise buna borçlu olduğumuza inanıyoruz. En güzel hizmete en uygun fiyatlarla ulaşan konuklarımız bizi tanıdıklarına öneriyorlar… Bu sayede gün geçtikçe büyüyor, farklı mutluluklara ortak olma şansı elde ediyoruz.

Memnuniyeti ve konukların taleplerini ön planda tutan salonumuzda klimalarımız ve havalandırma sistemimiz mevcut. Böylelikle çok fazla konuk ağırlamamıza rağmen ferah bir ortamda davetleri gerçekleştiriyoruz.

Çiftlerin yoğun telaşları arasında göz önünde bulundurmadığı bir önemli detay ise güvenlikleri oluyor. Bu noktada ekibimiz içerisinde güvenlik elemanları da bulunduğunu söylemekten mutluluk duyarız…

İstanbul’da yaşamanın getirmiş olduğu bir diğer dezavantaj ise muhakkak ki bitmek bilmeyen park yeri sorunudur. Konuklarımızın bu sorunu yaşamaması için salonumuzun özel misafir otoparkı bulunmaktadır.

Tüm detayları sizin yerinize düşünen salonumuzda kına organizasyonların içinse özel paketler sunuyoruz. Bildiğiniz gibi kına geceleri içerisinde pek çok ritüel barındıran ve bu sebeple pek çok aksesuara ihtiyaç duyulan organizasyonlardır. Kına mumundan kına tepsisine, kına sepetinden kına tahtına kadar uzunca bir ihtiyaç listesi bulunur kına organizasyonlarında. Serana Düğün Salonu; düğün salonunun ötesinde organizasyon firması hizmeti de sağlamaktadır.

Kına günü ihtiyaç duyabileceğiniz tüm detayları kına paketimizde bulabileceğiniz gibi bunun dışında eğlenceniz için pek çok aksesuar da salonumuzca temin edilmektedir. Paketimiz; gökkuşağı bel kemeri gibi son dönemlerde oldukça popüler olan aksesuarları da içerisinde barındırmaktadır.

Siz de kaliteyi uygun fiyata bulmak isteyenlerdenseniz; o hâlde doğru yerdesiniz! Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, Serana Düğün Salonu adres bilgisini öğrenebilirsiniz. Sizi hem salonumuzu görmeye hem de hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almaya davet ediyoruz…

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Fatih Sultan Cad. No: 298 Şarkkahvesi-Okmeydanı/İSTANBUL

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Serana Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.