Mercure İstanbul Bakırköy

E-posta Gönder

0212 963 3748

Mercure İstanbul Bakırköy

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Bakırköy, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Gelin hamamı, Kına töreni, Kına müziği

Hakkında

Sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir kına gecesi yaşamak istiyor ancak bu isteğinizi gerçekleştireceğiniz doğru mekanın neresi olacağına karar veremiyorsanız İstanbul’da hizmet verdiğimiz Mercure İstanbul Bakırköy’de tüm beklentilerinizi eksiksiz şekilde yerine getiriyoruz. Hayallerinizin eğlencesi için sizi de otelimize bekliyoruz.

Otel olarak hizmet vermemizin tüm avantajlarınızı kına eğlencenizde size sunuyoruz. Kına öncesi şahane bir gelin hamamı yapabilir, kına sonrasında ise sevdiklerinizle birlikte odalarımızda konaklayarak yorgunluğunuzu atabilirsiniz. 80 odalı otelimizde hem sizi hem de misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Odalarımızın tümünde klima, televizyon, uydu yayını, kablosuz internet ve buklet banyo bulunuyor. Ayrıca elektronik kapı kilidi, mini bar, kasa ve merkezi havalandırmanın da olduğunu belirtmek isteriz.

Kına gecesi eğlencesiniz için bilgi almaya geldiğinizde size özel davetler için hizmet veren kolonsuz salonlarımızı gösteriyoruz. Etkinliğinize katılacak misafir kapasiteniz doğrultusunda istediğiniz alanı seçebilirsiniz. Kına merasiminize özel ufak bir süsleme yapıyoruz ancak eğer dışarıdan bir organizasyon firması getirmek isterseniz de izin veriyoruz. Kına töreninize eşlik edecek tüm hizmet içeriklerini size sağlıyoruz.

Kına gecenizi yemekli bir davete de dönüştürebilirsiniz. Otelimizin mutfağında çalışan deneyimli şefler eşliğinde dünya ve Türk mutfağının en özel tatlarını sizin için hazırlıyoruz. Yemeklerin hazırlanma ve servis sunumlarının yapılması esnasında hijyen kurallarına dikkat ediyoruz. Menü tadımı yapmanıza izin veriyor ve herkesten önce lezzetlerimizi tatma imkanı sunuyoruz. Ulaşım olarak da merkezi bir alanda bulunduğumuz için kolayca otelimize gelebilirsiniz. Otopark ve vale imkanımızla da hem siz ehem de konuklarınıza konforlu saatler vaat ediyoruz.

Siz de İstanbul kına mekanları arasında yer alan otelimizin ayrıcalıklı olanaklarından faydalanmak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan telefon numarası, mail adresi ve iletişim formu yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ozge Tetin Sezen

Bengi Han

  • Telefon: 0212 963 3748

  • Adres: İstanbul Caddesi No:71 Bakırköy

Mercure İstanbul Bakırköy Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!