Ivory Wedding Venue

1 Yorum

0216 706 2785

E-posta Gönder

Üyelere Özel

Hafta İçi, Kokteyl, Paket

₺20.000 Fiyat Al

Kampanyalar (1)

 • Beykoz, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 1 yıllık Düğün.com üyesi

En Popüler Yorum

M&E

Merve & Emrah

Düğün Tarihi: 01/07/2020

Düğün.com üzerinden anlaştıBu zor süreçlerde olumlu,sıcak,candan enerjileriyle bana destek olan tüm stresime rağmen güleryüzlü enerjileriyle beni mutlu eden ivoryweddingvenue ailesinden SERKAN BEY ve GÖKHAN BEY’e çook çook teşekkür ediyorum.Nedimelerimden kızlarıma dj Ceren hanım’a emeği geçen herkese teşekkür ederimm .... devamı 

Üyelere
Özel Fiyat
Hafta İçi, Kokteyl, Paket
₺20.000 Fiyat Al
Son gün 01/08/2022

Ivory Wedding Venue Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  300-400

 • Aksesuar Kiralama

Ivory Wedding Venue Sıkça Sorulan Sorular

 • Ivory Wedding Venue kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Ivory Wedding Venue kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Ivory Wedding Venue kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Ivory Wedding Venue kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Ivory Wedding Venue kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Ivory Wedding Venue kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Ivory Wedding Venue kına ve bekarlığa vedanız için düzenli havalandırma, mekan girişinde ateş ölçümü, kullan-at malzeme ile servis imkanı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma ve her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Ivory Wedding Venue Hakkında

İstanbul Beykoz’da yer alan kına mekanları içinde sektör tecrübesi yaklaşık 20 yıla dayanan, davetler konusunda oldukça fazla bilgi birikimine sahip seçkin işletmelerden biri olarak faaliyet gösteren Ivory Wedding Venue kına gecesi organizasyonlarınızı da kültür ve geleneklerimize uygun içeriklerle yerine getiriyor. Kınaların yanında düğün, nişan, açılış, toplantı gibi farklı kategorilerdeki tüm davetlerinizi gerçekleştirebileceğiniz lüks bir mekanız.

Davet Alanları

Davet alanınıza sizin karar vermeniz için kapalı ve açık alan seçenekleri oluşturmayı doğru buluyoruz;
●Kapalı Alan: Öncelikle salonumuzun 300 ila 400 kişilik kına gecelerinin yapılabileceği büyüklüğe sahip olduğunu söyleyelim. Aynı zamanda salonumuz yüksek tavanlı ve kolonsuz mimarisiyle konuklarımızın istediği havadar, ferah ortamı sağlıyor.
●Açık Alan: Temiz havada butik organizasyon tarzında bir kına gecesi yapmayı düşünen çiftlerimiz 50 kişilik açık alanımızı inceleyebilir.
●Davet alanlarımıza ek olarak bir de after party organizasyonları için özel bir alanımız mevcut.

Dekorasyon

Kına gecelerinin görkemli bir dizaynı hak ettiğini düşünüyoruz bu yüzden salonumuzun oturma düzenini ayna yüzeyli şık dikdörtgen ve beyaz yuvarlak masalar, şeffaf napolyon sandalyelerin modern kombinasyonuyla oluşturuyoruz. Masalarımız yuvarlak cam suplalar, çubuk şamdanlar, vazo ve zambaklarla süsleniyor. Ivory Wedding Venue kına konseptine uyan kırmızı çember taglar, siyah kına tahtı ve siyah puflarla donatılıyor.

Hizmetler

Kınanızın coşkulu geçmesi için hemen kolları sıvıyoruz. Kına müziklerini bir araya getirdiğimiz çalma listesi hazırlıyor, davul şovlar, oryantal, zenne gibi dans gösterileriyle ortamı şenlendiriyoruz. Gelinlerimiz ve nedimeleri için bindallı/ kaftan temin ediyoruz. İhtiyacınız olacak kına tepsisi, kına mumu, hint kınası, kına seti gibi ufak görünen ama hepsine gerekli duyacağınız bütün kına malzemelerini mekanımızda bulabilir, zahmetsizce bu konuyu da çözüme kavuşturabilirsiniz.

Çiftelerimiz için kolay ve telaşsız bir hale getirdiğimiz kına hazırlık sürecini hiçbir noksan bırakmadan tamamlıyoruz. Yalnızca eksiksiz değil yüksek kalitede içerikler yaratmaya da büyük özen gösteren bir işletmeyiz. Çiftlerimizin isteklerini çalışanlarımızla paylaşmasını ve onların tecrübesine güvenerek kendilerini rahat hissetmeleri bizim için önemli. Ivory Wedding Venue kına fiyatlarının da gelin damatlar için önemli bir unsur olduğunu biliyor bu konuda bilgilendirme yapmak için sayfamızdaki telefon numaraları üzerinden bize ulaşmanızı bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0216 706 2785
 • Adres:

  Çubuklu Mah. Vatan Cad. No:50 K:1 Kavacık - Beykoz/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ivory Wedding Venue Yol Haritası

Ivory Wedding Venue Düğün Yorumları (1)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

M&E

Merve & Emrah

Düğün Tarihi: 01.07.2020

Düğün.com üzerinden anlaştıBu zor süreçlerde olumlu,sıcak,candan enerjileriyle bana destek olan tüm stresime rağmen güleryüzlü enerjileriyle beni mutlu eden ivoryweddingvenue ailesinden SERKAN BEY ve GÖKHAN BEY’e çook çook teşekkür ediyorum.Nedimelerimden kızlarıma dj Ceren hanım’a emeği geçen herkese teşekkür ederimm .... devamı 


Ivory Wedding Venue

Ivory Wedding Venue

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederiz. Sizlerin memnuniyeti IVORY ailesi için gurur kaynağıdır. Bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.