Ivory Wedding Venue

Ivory Wedding Venue

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Beykoz, İstanbul

Lokasyon


COVID-19 Önlemleri

 • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
 • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
 • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
 • Düzenli havalandırma
 • Ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi
 • Kullan-at malzeme ile servis imkanı
 • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
 • Mekan girişinde ateş ölçümü

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
 • Kapasite 300-400
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Tarihi çok eskilere dayanan, belki de en anlamlı geleneklerimizden biri olan kına geceleri günümüzde halen daha gerek geleneklerin devamı, gerekse düğünden önce eğlenip rahatlamak için gelinler arasında oldukça popüler. Böylesine önemli bir geleneğe de kusursuz bir mekan yakışır elbette. Ivory Wedding Venue Beykoz yeni evleneceklere rüya gibi kına geceleri ve bekarlığa veda organizasyonlarında hizmet veriyor.15 yılı aşkın deneyimimizle birçok unutulmaz davete ev sahipliği yaptık. Ivory Wedding Venue’de şıklığı, konforu ve ihtişamı tek bir çatı altında topladık. Dilerseniz mekanımızdan ve sizin için sağlayabileceğimiz ayrıcalıklı hizmetlerden kısaca bahsedelim:

Öncelikle kusursuz kına gecesi davetiniz için bindallıdan, kına takımına kadar her hizmeti sağlıyoruz. Kına gecesi konseptinize göre zevkinize uygun kına süslemeleri konusunda da yardımcı oluyoruz. Her detayla özenle ilgilenen profesyonel ekibimiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman bir bakış uzağınızda oluyor. Kına töreni alanınıza dilerseniz kına gecesi ekibi ve danslarıyla ihtişamlı bir giriş yapabiliyorsunuz ve gecenin daha başından konukları nasıl harika bir eğlencenin beklediği belli oluyor.

Geniş mekanımızda 400’e kadar davetlinizi ağırlayabiliyoruz. Davetlilerinizin gördüğü anda ihtişamından gözlerinin kamaşacağı davet alanımızda ağırlıklı olarak beyaz ve altın renklerini kullandık. Konuklarınıza geniş bir hareket alanı sunan yuvarlak masaların çevresine şeffaf görünümlü şık napolyon sandalyeler bulunuyor. Yüksek tavanlı, dev otantik pencerelerle çevrili davet alanımızda size ferah bir ortam sağlıyoruz. İlginç tasarımlı şık tavanından, masadaki lüks şamdanlardan ve çiçeklerle dolu zarif gelin yolu sütunlara kadar gelenekselliğin ve modernliğin kusursuz uyumunu yansıtıyoruz.

Davetinize tat katacak manülerimize gelirsek; dünya mutfağından, yerli lezzetlere kadar birbirinden lezzetli yemek menülerimiz bulunuyor. Menülerimiz tecrübeli ve profesyonel hizmet personellerimiz tarafından konseptinize uygun şık yemek takımlarında servis ediliyor. Böylece hem göze hem mideye hitap eden yemeklerimiz kına gecenizi bir ziyafete çeviriyoruz.

Kına gecenizde doyasıya eğleneceğinizden de emin olabilirsiniz. Davul showlardan, oryantal gösterilerine kadar tempoyu bir an olsun düşürmüyoruz. Eğer konuklarınıza manevi duyguları doruk noktasına çıkaracak, anlamlı bir sürpriz yapmak isterseniz semazen gösterileriyle gecenize eşlik ediyoruz.

Siz de tecrübeli ve profesyonel bir ekiple lüks mekanımızda nezih ve bir o kadar da eğlenceli bir kına gecesi organizasyonu isterseniz diğer İstanbul kına gecesi mekanları arasından bizi tercih etmelisiniz. Hakkımızda daha fazlasını öğrenmek ve fiyat teklifi almak için formu doldurabilir veya yukarıda bulunan iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz

 • Adres: Çubuklu Mah. Vatan Cad. No:50 K:1 Kavacık - Beykoz/İstanbul


1 yorum

M&E

Merve & Emrah

Düğün Tarihi: 01.07.2020

Bu zor süreçlerde olumlu,sıcak,candan enerjileriyle bana destek olan tüm stresime rağmen güleryüzlü enerjileriyle beni mutlu eden ivoryweddingvenue ailesinden SERKAN BEY ve GÖKHAN BEY’e çook çook teşekkür ediyorum.Nedimelerimden kızlarıma dj Ceren hanım’a emeği geçen herkese teşekkür ederimm .... devamı 
Ivory Wedding Venue

Ivory Wedding Venue
Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederiz. Sizlerin memnuniyeti IVORY ailesi için gurur kaynağıdır. Bir ömür boyu mutluluklar dileriz.


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ivory Wedding Venue firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!