Çamlıca Köşk

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Çamlıca Köşk - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Çamlıca Köşk Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000-30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000-40.000 TL

Çamlıca Köşk Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Çamlıca Köşk Sıkça Sorulan Sorular

Çamlıca Köşk kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Çamlıca Köşk kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Çamlıca Köşk kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Çamlıca Köşk kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Çamlıca Köşk kına geceleriniz ve bekarlığa veda eğlenceleriniz için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Çamlıca Köşk kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Çamlıca Köşk kına ve bekarlığa vedanız için her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, düzenli havalandırma, masalar arası geniş mesafe aralığı, kullan-at malzeme ile servis imkanı, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi ve mekan girişinde ateş ölçümü hizmeti sunmaktadır.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Çamlıca Köşk Hakkında

Gelin adaylarının oldukça önem verdiği, düğün öncesi eğlencenin doruğa çıktığı, stresin fazlasıyla atıldığı bir geceye Çamlıca Köşk ile var mısınız? Eğer cevabınız “Evet!” ise sizi İstanbul’da kına gecesi yapılacak mekanlar arasında ön sıraları çeken firmalardan biri olan Çamlıca Köşk'e bekliyoruz. Klasik ve görkemli detaylarla ön plana çıkan mekan, kına ve bekarlığa veda geceleri için oldukça ideal!

Davet Alanları

Mekanımızda 200 ila 300 kişi kapasiteli bir kutlama alanımız bulunuyor. Alanımızda yüksek tavanı ve açılır kapanır tavanıyla oldukça ferah. Davet alanımızın bir cephesi tamamen camdan oluştuğu için gün ışığının tamamını rahatlıkla içeri alabiliyor. Bu sayede hem aydınlık hem de ferah bir ortam sunuyor. Üstelik camlar sayesinde nefis boğaz manzarası da davetinizin arka planı oluyor.

Dekorasyon

Diğer Çamlıca kına mekanlarından bizi ayıran özelliklerimizden biri de dekorlarımız. Mekanımızda klasik ve modern detayları bir araya getirdik. Aynalı oval masalar ile görkemli duruşu yakalarken, beyaz, şeffaf ya da kahverengi sandalyelerle klasikliği hissettiriyoruz. Altın rengi supla ve avize detayları ile de görkemli tarzı tamamlıyoruz. Duvar detayında kullandığımız aynalı pencere ve çim duvar sayesinde modernliği detaylara da yer veriyoruz. Ayrıca kına geceniz için pek çok taht ve süsleme seçenekleri ile konsepte uygun düzenlemeler yapıyoruz.

Hizmetler

Kına gecelerinde eğlenceye öncelik vermeye çalışıyoruz. Oryantalden semazene birçok dansta profesyonel olan bir ekiple çalışıyoruz. Kına gecenizde hem ritmi artırmak hem de bir adeti gerçekleştirmek istiyorsanız davul şov hizmetimizle eğlencenin doruk noktasını yaşayabilirsiniz. Hayatınıza yeni bir sayfa açman evresindeyken içinizden geçenleri, parıldayan dilek feneriyle gökyüzüne yollamayı düşünürseniz de gerekli materyalleri sizler için temin ediyoruz. Ayrıca mekanımızdaki vale hizmeti sebebiyle misafirleriniz arabalarının parkı konusunda oldukça rahat olacaklar.

Yiyecek / İçecek

Mekanımızda sunduğumuz yiyecekleri profesyonel mutfak ekibimiz yapıyor. Sunum ve tatlar konusunda rakip tanımıyoruz. Kutlama menünüzü oluştururken kolaylıkla tercih yapabilmeniz için yemek tadımı yaptırıyoruz. Böylece istediğiniz lezzetlere davet menünüzde yer verebilir, değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca; tüm misafirlerinizi mutlu bir şekilde masadan kaldırmak amacıyla çıktığımız bu yolda çocukları unutacak değiliz, onlara özel menü de hazırlıyoruz.

“Yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar” şarkınıza eşlik etmek kah sizinle ağlamak kah sizinle gülmek, birlikte iç ısıtan bir anı yaratmak istiyoruz. İşte Çamlıca Köşk kına gecesini özel kılan da bu! Samimiyetimiz ve dostane tavrımız sayesinde sorunsuz bir kına gecesi geçireceksiniz. Hemen sayfa üzerindeki iletişim bilgilerinden yararlanarak ya da yandaki ücretsiz formu doldurarak bize ulaşabilir, daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Küçük Çamlıca mah. üçpınarlar caddesi.No:3-1-1 Üsküdar İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Çamlıca Köşk Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.