Er Müzik Ses Işık

E-posta Gönder

Işık, Ses ve Düzenleme

Kategori

Barkovizyon ve Led Ekran

Hizmet İçeriği

Buca, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Kendi Ekipmanını Sağlıyor

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer? 1 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Hakkında

1997 yılında başlayan maceramız sayesinde her gün daha da büyüyen bir aile olarak faaliyet göstermeye devam ediyoruz. İzmir menşeili firmamız Er Müzik Organizasyon adı ile biliniyor ve seviliyor. Her biri alanında uzman, genç ve dinamik bir ekibe sahip olduğumuz için çok kısa sürelerde hızlı ve pratik çözümler üretebiliyor; kaliteli hizmetlerimiz hızımızla da bütünleştiriyoruz. Profesyonel bir organizasyon firması olarak faaliyette olduğumuz onca yılın da etkisiyle sayısız özel güne ve etkinliğe imzamızı atarak inanılmaz tecrübeler elde ettik. Bu sektörel deneyim ve bilgi birikimi ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çok kapsamlı bir faaliyet alanımız var ve size bunlardan daha detaylı olarak bahsetmek istiyoruz. Öncelikle düğünler başta olmak üzere; kına geceleri, sünnet merasimleri, söz nişan törenleri, mezuniyet baloları, açılışlar, kurumsal etkinlikler, yıl dönümleri, özel davetler, piknikler, doğum günü kutlamaları, eğlenceler ve benzeri aklınıza gelebilecek her türden etkinliği kendi özelliklerine göre düzenliyoruz. Organizasyonunuzun türü ne olursa olsun istek ve ihtiyaçlarınız için bize güvenebilirsiniz.

Düğün tarihiniz yaklaşıyorsa ve törenin gerçekleşeceği mekanla alakalı bazı sistem gereksinimleriniz varsa hiç endişe etmeyin çünkü biz varız. Düğünün eğlencesini sağlayacak büyük veya küçük çapta sahne kurulumları yapabiliyoruz. Bununla birlikte hoparlör ve müzik sistemlerini de gerektiği kadar alanın büyüklüğüne göre seçiyoruz. Eğer aynı zamanda aydınlatmaya da ihtiyacınız olursa kaliteli ışık sistemlerimizi de yanımızda getiriyoruz. Üstelik bunu bir otelde, kır bahçesinde, kafede, okulda veya evinizin önünde dahi yapabiliriz. Sahneyi kurdunuz ama biz müzik için birileri ile anlaşmadık derseniz size orkestra veya bando ekiplerimiz sayesinde harika bir eğlence sunabiliriz.

Bir düğünü tüm ihtiyaçları ile birlikte a’dan z’ye kadar planlayabilecek Er Müzik İzmirli çiftler için çalışıyor. Eğer daha detaylı bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Naci Yalçıner

  • Adres: Gaziosmanpaşa cad. No:192 Buca - İzmir

Er Müzik Ses Işık Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!