Işık, Ses ve Düzenleme Hizmetleri Nelerdir?

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

1:35 dakika

11.03.2022

Düğün hazırlıklarını bir bir tamamlarken unutmamanız gereken önemli bir detay var; ışık, ses ve düzenleme hizmetleri. Düğün töreninizde diğer tüm ayrıntılar tamamlanmış, düğün için orkestra tutulmuş olabilir. Ancak ışık, ses ve düzenleme hizmeti için profesyonel bir ekiple anlaşmadıysanız düğün fotoğraflarınızdan, ilk dansınıza her şey eksik kalacaktır.

Işık, Ses ve Düzenleme Hizmetleri Nelerdir

Profesyonel Yardım

Düğününüzün kusursuz olması için tek tek her şeyi hallediyor, en ince ayrıntılar dahil özenli seçimler yapıyorsunuz. Peki, iyi bir ışık ve ses düzenleme sistemi kurulmadığı takdirde nelerin eksik kalacağını tahmin edebiliyor musunuz? Profesyonel bir teknik prodüksiyon size; müzik sistemlerinden sahne kurulumuna, barkovizyon gösterisinden ışık gösterilerine kadar bir çok konuda uzman destek verecek ve hayallerinizdeki düğünün piksellere ayrılmasını önleyecektir. Işık, ses ve düzenleme firmanızı seçerken hangi soruları sormanız gerektiğinin başında gelen konu ise aşikar; daha önce yer aldıkları organizasyonlar!

Farkına Varamayacaklarınız

Atladığınız hiçbir nokta olmadığına inanıyor olabilirsiniz. Ancak ufak detayların farkına varabilmeniz için bu işin ehli olmanız gerek! Uzman gözünden bakıldığında fark edilecek ancak sizin kolayca ayırt edemeyeceğiniz sistem hatalarına maruz kalmamak, mikrofon bozukluklarından elektrik kesintisine hiçbir sıkıntıyla karşılaşmamak için ışık, ses ve düzenleme firmalarından yardım almalısınız.

Işık Düzenlemeleri

Şehrinizin en özel düğün fotoğrafçısıyla da çalışsanız ışık sistemleriniz kötü ise fotoğraf ve düğün videolarınız için maalesef yapabileceğiniz hiçbir şey yok. İyi bir sisteme sahip olmayan ışık düzenlemeleri yüzünden, fotoğraf ve videolarınızın karanlık çıkmasından gelin makyajınızın renklerinin anlaşılmamasına kadar birçok kötü görselle düğün hatıralarınız mahvolmuş olur. Işık ses ve düzenleme firmalarıyla çalışmanın avantajları arasında en başta geleni; çocuklarınıza göstermek isteyeceğiniz hatıraların en güzeline sahip olmanızı sağlayacak olmalarıdır.

Ses Sistemleri

İyi bir orkestrayı gösterecek olan ses sistemleridir! Düğün mekanınızın akustiğine göre düzenlenmiş bir ses sistemi sayesinde bütün misafirlerinize güzel bir gece yaşatabilir bir müzik şöleni sunabilirsiniz. Düğün giriş müziğinizin anlaşılması, ilk dansınızı yaparken sizin için anlamlı sözlerin duyulmasını istiyorsanız mutlaka ses düzenleme hizmeti almalısınız.

Sahne ve Barkovizyon

Düğün töreninizde sahnenin ne kadar önemli olduğunu hiç düşündünüz mü? Düğün boyunca sahnede olacak, sizler için en özel anı sevdiklerinizle bu alandan paylaşacak ve düğünün en tatlı kısımlarından biri olan barkovizyon gösterinizi burada sunacaksınız. Misafirlerinizin bütün gece sahneye bakacağını da unutmayarak bu hizmete gereken önemi vermelisiniz. Ayrıca barkovizyon gösterisi için kendi yaptığınız amatör sunum yerine profesyonel bir yardım almak daha anlamlı bir paylaşım yapmanızı sağlayacaktır.

Işık ve Ses Firmaları

Şehrindeki en iyi ışık, ses ve düzenleme firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmaları listele

Bunlar da ilgini çekebilir

Işık, Ses ve Düzenleme kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Işık, Ses ve Düzenleme Firmaları

Işık, Ses ve Düzenleme kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 Yorum

orkun aksal

Düğün Tarihi: 14.10.2014


Sahne kısmı gerçekten önemli bir nokta düşününce. Düğünün en aktif kullanılan ve tüm gözlerin orda olduğu yer. Cok başarılı ve yardımcı bir yazı olmuş