Güzellik Merkezleri Yalova

Estemod Güzellik Ve Ayak Sağlığı

Ekiple Tanışın

Estemod Güzellik Ve Ayak Sağlığı Özellikler

Hizmet İçeriği
Ağda Epilasyon Manikür / Pedikür Masaj Saç Sauna Solaryum Vücut bakımı
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Mağazanız hafta sonu hizmet veriyor mu?
Evet

Estemod Güzellik Ve Ayak Sağlığı Hakkında

Güzel bir bakım ile düğün gününüze hazırlanmak, kendinizi iyi hissetmek mi istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Estemod Güzellik Merkezi olarak yanınızda olacak ve en iyi hizmeti sizinle buluşturacağız. Nasıl mı? Anlatalım.

Öncelikle cilt bakımı, bölgesel zayıflama, microblading ve lazer epilasyon gibi birçok hizmet için oldukça donanımlı olduğumuzu belirtmek istiyoruz. En yeni ve teknolojik cihazları güzellik merkezimizde bulabileceksiniz.

Bu hizmetler için bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmenizde fayda görüyoruz. Uzun bir planlama süreci gerektiren bu uygulamalardan en iyi verimi almanızı istiyoruz. Böylelikle Merkezimize geleceğiniz tarihte tamamen sizinle ilgileneceğimiz bir planlamayı yapmak için yeterli zamana sahip oluyoruz. Lazer epilasyonun 6 aylık bir seanstan oluştuğunu ve düğününüz için düşünüyorsanız en az 6 ay öncesinden iletişime geçmeniz gerektiğini de dipnot olarak belirtmek istiyoruz.

Güzellik merkezimizde sizlere sunduğumuz uygulamalarda yanınızda olan, bu sektördeki birçok sertifikaya sahip eğitimli bir ekibin bulunduğunu söylemek istiyoruz. Ekibimizin amacı güzellik ve bakım işlemlerinizi en doğru ve en güvenilir bir şekilde uygulamak. Bunu sağlarken tabii ki müşteri memnuniyetine önem verdiğimizi ve kalite standardımızı en iyi şekilde yansıttığımızı da belirtelim.

Sağladığımız tüm hizmetleri çok uygun fiyatlarla gerçekleştirdiğimizi biliyor musunuz? Konuklarımıza dönemsel olarak sunduğumuz kampanyalar ile yüzünüzü güldüreceğimizden eminiz.
Sabah 08.30’da kapılarımızı açıyor ve akşam 8’e kadar kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Bizi bu saatler arasında istediğiniz zaman tercih edebilir, güzelliğinizi bizimle ortaya çıkarabilirsiniz. Pazar günü kapalı olduğumuzu da dipnot olarak belirtmek istiyoruz.

İmkânlarımızdan faydalanmak ve bu alanda verdiğimiz hizmeti ne kadar ciddiye aldığımızı görmek isterseniz güzellik merkezimizin oldukça merkezi bir konumda olduğunu söyleyebiliriz. Estemod Güzellik Merkezi Yalova’da hem özel araçlarınız hem de toplu taşıma araçlarıyla rahat bir şekilde gelebileceğiniz İstanbul Caddesi’nde yer alıyor. Özellikle kadın müşterilerimizin
tercih ettiği merkezimize birçok yerden sağlanan ulaşım imkânlarının bulunduğunu ve hiçbir sıkıntı çekmeyeceğinizi belirtelim.

Estemod Güzellik Merkezi ile kendinizi şımartmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İstanbul Cad. No:12

  • Haritadaki Konumu

    Estemod Güzellik Ve Ayak Sağlığı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.