Güzellik Merkezleri Yalova

Fulden Uras By Somay

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

Fulden Uras By Somay Özellikler

Hizmet İçeriği
Ağda Cilt bakımı El / Ayak bakımı Epilasyon Manikür / Pedikür Vücut bakımı Zayıflama
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Mağazanız hafta sonu hizmet veriyor mu?
Evet

Fulden Uras By Somay Hakkında

Yalova’da düğününüzden önce hem bakım yaptırabileceğiniz hem de vücudunuzu rahatlatabileceğiniz bir güzellik merkezi arıyorsanız sizi Fulden Uras By Somay’a davet ediyoruz!

Yalova’daki güzellik merkezi anlayışını değiştirerek kadın erkek ayırt etmeden herkese hizmet sunan mekânımızda pek çok fırsat sizi bekliyor. Öncelikle biraz kim olduğumuzdan ve neler amaçladığımızdan bahsetmek istiyoruz. Fulden Uras By Somay Yalova’da 2017 yılının ağustos ayından itibaren hizmet gösteriyor. Fulden Uras’ın yakın akrabası Somay Buluç ile yaptığı ortaklık sonucu hayata geçen bir proje olarak ortaya çıkmış bir projeyiz. Amacımız gelişen teknolojiye en hızlı şekilde ayak uydurarak güzellik merkezi sektöründeki yeniliklerin Türkiye’de yaygınlaşmasını sağlamak. Bu amaç doğrultusunda da kendimizi her gün geliştirmek için çeşitli yollar arıyoruz.

Peki neden bizi tercih etmelisiniz?

Çünkü; Yalova’da en iyi eğitime sahip uzman bir ekibimiz var. Bu ekip tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmek için yeterli donanıma sahip. Üstün hizmet anlayışımız ile kaliteyi size en uygun koşullarda buluşturmaya çalışıyoruz. Yenilikçi teknolojileri az önce de bahsettiğimiz gibi oldukça yakından takip ediyoruz. Güzellik merkezlerinin olmazsa olmazlarından biri de hijyen. Bu konuda oldukça titiz davrandığımızdan ve sağlığınızı korumak adına çok büyük önlemler aldığımızdan emin olabilirsiniz. Elbette bizi bugüne kadar tercih eden konuklarımızın düşünceleri de bizi neden tercih etmeniz gerektiğini kanıtlar nitelikte. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz bizimle çalışmaktan büyük keyif aldıklarını ve mutlu olduklarını dile getirdi.

Tüm bu nedenler bir araya geldiğinde seçmeniz için en iyi seçenek olarak Fulden Uras By Somay Dermo Estetik’i görüyoruz. Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Düğününüz öncesinde rahatlamanız için yardımcınız olmak için sizden haber bekliyoruz!

İletişim

  • Adres::

    Süleyman Bey Mah. Sefa Bey Cad. 24/2 Merkez, Yalova (İş bankası yanı 2. Kat)

  • Haritadaki Konumu

    Fulden Uras By Somay Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.