Güzellik Merkezleri İstanbul

Maya Estetik Cerrahi

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Maya Estetik Cerrahi Hakkında

İnsanlığın varoluşundan günümüze değin güzelleşmek ve güzel görünmek, bireylerin değişmez isteği olmuştur.

Maya Estetik Cerrahi, bireylerin bu karşı konulmaz genç ve güzel görünme arzusu için 13 yıllık uzman kadrosu ile 2004 yılından beri, İstanbul Bağdat Caddesinde estetik hizmetleri vermektedir.
Güzelliğin mutluluk verdiği bilinci ile doktorluk kariyerlerini plastik cerrahi uzmanlık alanında tamamlayan Op.Dr Tuba Erdoğan Demiray ve Op.Dr Ercan Demiray, tıptaki son gelişmeleri takip etmekte ve başarısına inandıkları estetik çözümleri uygulamaktadırlar. Teorik bilgileri ile pratikte başarılı operasyonlar gerçekleştirirken, hastalarının sağlığını, konforunu ve ihtiyaçlarını ön planda tutmaktadırlar. Hastalarının beklentilerini ve memnuniyetlerini hızlı ve güvenli bir şekilde analiz etmektedirler.
Meme estetiği, burun estetiği, vücut estetiği, slimlipo ve smartlipo, lazer lipoliz, bölgesel zayıflama estetiği, cilt estetiği, ameliyatsız yüz germe, göz kapağı estetiği, saç estetiği, selülit tedavisi, lazer epilasyon gibi birçok estetik ve medikal tedavilerin son teknolojileri başarı ile Maya Estetik Cerrahi'de uygulanmaktadır.
Maya Estetik Cerrahi, uzman doktor kadrosu ve profesyonel bir ekip ve dünya standartlarında, kaliteli hizmet anlayışı ile hem yurt içi hem de yurt dışından gelen hastalara başarılı operasyonlar uygulamakta ve medikal çözümler getirmektedirler.

İletişim

  • Adres::

    Ogün Sok. Şan Apt. No:1 Caddebostan

  • Haritadaki Konumu

    Maya Estetik Cerrahi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.