Zen Pırlanta

Listeme ekle


ÖNERİLEN FİRMALARDÜĞÜN HİKAYELERİ

Bu firmayı tercih eden çiftlerin düğün hikayeleri

Jet Hızıyla Evlendiler! Düğün Hazırlıkları Sadece 1 Ay Sürdü: Ece ve Cumhur Jet Hızıyla Evlendiler! Düğün Hazırlıkları Sadece 1 Ay Sürdü: Ece ve Cumhur Fırtına Yağmur Elektrik Kesintisi ve Her Şeye Rağmen İstanbul'a Karşı Kıyılan Romantik Bir Nikah: Ezgi ve Melih! Fırtına Yağmur Elektrik Kesintisi ve Her Şeye Rağmen İstanbul'a Karşı Kıyılan Romantik Bir Nikah: Ezgi ve Melih! Hayat Boyu Galibiyet: Bülent ve Serap Hayat Boyu Galibiyet: Bülent ve Serap Bir Osmanlı Masalı: Furkan ve Ceyda Bir Osmanlı Masalı: Furkan ve Ceyda

FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Zen, pırlantadaki uzmanlığı, farklı tasarımları, güvenilirliği, satış sonrası hizmetleri ile özel, büyüleyici, değerli bir hediyenin; pırlantanın ilk adresi.

Türkiye'de pırlantanın lideri olan marka, 1890 yılından beri kuyumculukla uğraşan bir ailenin deneyimini miras alıp, buna yenilikçi bir duruş ekleyerek modern tasarımlara ve koleksiyonlara imza atıyor.

Avrupa'nın en büyük üretim kapasitesine sahip olan Zen Pırlanta, bu güçle pırlantalı mücevherde Türkiye'deki en geniş model seçeneğini sunuyor, farklı beklentilere ve bütçelere cevap verebiliyor. Koleksiyonlarında tektaş, tria, pırlanta alyanslar gibi vazgeçilmez klasiklerin yanı sırabir kadına gündüzden geceye yaşamının her anında eşlik edecek sayısız tasarımlar yer alıyor. Zen Pırlanta, pırlantalı saat koleksiyonu ve kravat, kol düğmesi, kalem, cüzdan, kemer gibi pırlantalı aksesuarlar ile erkekler için de farklı seçenekler sunuyor.

Zen Pırlanta, her yıl dünyanın en önemli mücevher fuarlarına katılarak tasarımlarını uluslararası arenaya taşıyor. Yurt dışındaki ofisleri ile dünyadaki mücevher trendlerini yakından takip ederek modayı yeni modellerine yansıtıyor.

.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Bünyamin utangaç, Yetkili Kisi Adres İstanbul, Trump Towers AVM<br/>İstanbul, Torium AVM<br/>İstanbul, Nuruosmaniye<br/>Istanbul, Palladium AVM<br/>İstanbul, Mısır Çarşısı<br/>İstanbul, Metrocity AVM<br/>İstanbul, Marmarapark AVM<br/>İstanbul, Marmara Forum<br/>İstanbul, Kapalıçarşı <br/>İstanbul, Galleria AVM <br/>İstanbul, Forum AVM <br/>İstanbul, Erenköy <br/>İstanbul, Cevahir AVM <br/>İstanbul, Beyoğlu <br/>İstanbul, Beylicium AVM <br/>İstanbul, Ataşehir<br/>İstanbul, Astoria AVM <br/>İstanbul, Akmerkez AVM
Zen Pırlanta ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Zen Pırlanta hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap
23 kategori ve 27 şehirde düğününle ilgili
aradığın her şey burada.