Mekana Göre Nişan Makyajı

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 0:59 DK

29.11.2018

Nişanınız için göz kamaştıran bir makyaj yapmanın püf noktalarını biliyor musunuz?

Evdeyseniz...

Eğer nişanınız evdeyse, kıyafet, ayakkabı ve saçın yanı sıra makyaj da daha sade olmalı. Fuşya, şeftali, yavruağzı gibi doğal tonları dudak ve elmacık kemiklerinde kullanırken gözlerinizi eyeliner ya da buğulu farlarla ön plana çıkarın. Bu duygulu günde ruhunuzun aynası olan gözlerinizin bütün güzelliğini sergilemekten çekinmeyin.

mekana göre nişan makyajı

Restorandaysanız...

Eğer nişanınız ev dışında bir yemek, kokteyl ya da kutlama şeklinde olacaksa o zaman işler değişir. Topuklar yükselir, makyaj koyulaşır. Bu defa dudaklar narçiçeği, vişne çürüğü ya da koyu turuncu renklerle daha tanımlı hale getirilir ve gözler de daha dramatik bir görünüm elde etmek için çizgiler kalınlaşır; takma kirpiklerle ifade netleştirilir.

mekana göre nişan makyajı

Gelin Saçı ve Makyajı İndirimleri

Make-up Byjeylo
%50 İNDİRİM
157 1 14
Make-up Byjeylo

Düğün + Dış Çekim Saç Ve Makyaj %50 İndirimle 1.000 TL! + Makyaj Provası He...

Make Up By Zeynep Cinislioğlu
%10 İNDİRİM
82 54
Make Up By Zeynep Cinislioğlu

Ağustos Sonuna Kadar Yapılacak Bütün Anlaşmalarda %10 İndirim!...

Tarihi Mekandaysanız...

Siz de geleneksel ve gösterişli bir nişan planlıyorsanız, nişan kutlamanızı tarihi mekanlarda yapabilirsiniz. Tarihi mekanlarda biraz daha belirgin bir makyaj tercih etmelisiniz. Örneğin, smoky eyes ile birlikte kullanabileceğiniz canlı kırmızı rujlar, terracotta allıklar ya da kalın eyeliner darbeleri sizi çok şık gösterebilir. Nişan kıyafetinize uygun tonlarda yapacağınız makyaj ile gecenin yıldızı olacaksınız.

mekana göre nişan makyajı

Açık Havada Kutluyorsanız...

Dünya evine girmenin ilk adımını açık havada, doğa ile iç içe kutlamayı düşünüyorsanız sade ve basit bir makyaj stillerini tercih etmeniz yararlı olacaktır. Fuşya tonlarında doğal rujlar ve ifadenizi belirginleştirecek göz makyajıyla konuklarınızı etkilemeye ne dersiniz? Nişan kıyafetinizle birlikte pastel tonlar kullanarak hoş bir kombin yaratabilirsiniz.

mekana göre nişan makyajı

Şehrindeki En İyi Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

KUAFÖR VE GÜZELLİK SALONLARI

Sıradaki Makaleler

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum