Saç Meleği Kuaför

E-posta Gönder

 • Osmangazi, Bursa.

Ekiple Tanışın

Saç Meleği Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Saç Meleği Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Saç Meleği Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Saç Meleği Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Saç Meleği Kuaför Hakkında

Kalitenin tesadüf olmadığına inanan gelinlerdenseniz Saç Meleği Kuaför Bursa’da sizinle tanışmayı bekliyoruz. Düğün, kına gecesi ve nişan gibi özel kutlamalarınız için saç ve makyaj tasarımlarınızı yaparak hayalini kurduğunuz görüntüye kavuşmanızı sağlıyoruz.

Profesyonel bir ekiple çalışıyor ve daima beklentilerinizi gerçekleştirmek üzerine bir hizmet sunuyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımı benimsiyoruz. Sadece özel günleriniz için saç ve makyaj tasarımı yapmakla kalmıyor aynı zamanda kesim ve renklendirme gibi bir kuaför salonundan bekleyeceğiniz her türlü hizmeti de size sunuyoruz.

Düğününüz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak isteğiniz üzerine uzun uzun konuşuyoruz. Daha önce yaptığımız çalışmalarımızdan da örnekler göstererek aklınızda hizmet kalitemize dair bir fikir oluşmasını istiyoruz. Her zaman kaliteli malzemeler kullanmaya özen gösterdiğimiz salonumuz içerisinde size en doğru uygulamaları yaparak kusursuz bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz.

Saç modelinizi yaparken gelinliğinizi ve düğün konseptinizi göz önünde bulunduruyoruz. Fön ve maşa uygulamalarımızın ardından topuz ya da daha farklı bir model için saçlarınızı topluyoruz. Duvağınızı ve tacınızı takıyoruz. Makyaj kısmında geçtiğimizde ise yüz hatlarınızı baz alarak uygulamalar yapıyoruz. Makyaj bazı kullanıyor ve ardından ten renginize uyumlu fondöteni sürüyoruz. Kapatıcı, aydınlatıcı ve kontur uygulamalarımızla yüz hatlarınıza keskinlik ve ışıltı veriyoruz. Kaşlarınıza, bakışlarınıza ve dudaklarınıza kalem yardımıyla şekil vererek çekicilik katıyoruz. Allık sürdükten sonra da makyajınızın genel görüntüsüne uyumlu bir ruja karar veriyoruz. Tüm hazırlıkları tamamladığımızda ise makyaj sabitleyici sprey sıkarak yaptığımız makyajın eğlencenizin sonuna kadar bozulmadan kalmasını sağlıyoruz.

Siz de Bursa kuaförleri arasında yer alan salonumuzun ayrıcalıklı imkanlarından yararlanmak ve fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Elmasbahçeler, 5. Zafer Sk. No:1, 16230 Osmangazi/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.