Reel Kuaför Zeynep Samuk

E-posta Gönder

 • Osmangazi, Bursa.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Reel Kuaför Zeynep Samuk Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Reel Kuaför Zeynep Samuk Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Reel Kuaför Zeynep Samuk Özellikler

 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Reel Kuaför Zeynep Samuk Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Reel Kuaför Zeynep Samuk Hakkında

Hayatınızın en güzel günü için hayalini kurduğunuz görünüme kavuşmanız o kadar da zor değil. Tek ihtiyacınız olan güvenebileceğiniz, sizi anlayacak ve tüm beklentilerinizi gerçekleştirecek bir kuaför. Bu metni okuduğunuza göre onu da zaten buldunuz demektir. Düğünleri için hazırlanmak isteyen tüm gelinlerimizin heyecanlarına ortak olmak ve onları en güzel hallerine kavuşturmak için elimizden geleni yapıyoruz. Peki, biz kim miyiz? Hemen anlatalım.

Salonumuz Bursa Reel Kuaför Zeynep Samuk’un tecrübesi ve vizyonu ile uzun yıllardır kalitenin adresi olmaya devam ediyor. Burada her biri alanında uzman ve oldukça tecrübeli harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Mesleğimizle ilgili dünyada olup bitenleri takip ediyor, son trendlerden ve güncel uygulamalardan hep haberdar oluyoruz. Böylece günün modasını yakalıyor, müşterilerimize her zaman yenilikçi bir hizmet verebiliyoruz.

Bir kuaförden beklenebilecek tüm işlemleri salonumuz itinayla yapıyoruz. Saç tasarımı, keratin bakım, kesim teknikleri, boya, ombre ve sombre, ışıltı, röfle, profesyonel ve günlük makyaj, cilt bakımı, örgü, saç modelleri, manikür ve pedikür gibi daha pek çokları bizimle mümkün. Salonumuzda her zaman kaliteli ürün ve malzemeler kullanıyor, ünlü markaların tercih ediyor ve hijyene çok önem veriyoruz. İşlemlerimizin tamamı da kendi uzmanları tarafından özenle yapılıyor.

Düğünler özelinde konuşmak gerekirse bu hizmetlerden ihtiyacınız olanları salonumuza gelerek yaptırabilirsiniz. Ancak uzun vadeli işlemlerinizi düğünden önceki bir tarihte gelerek halletmenizde fayda var, kısıtlı zaman olacağı için sizi stres kaplamasını istemeyiz. Düğün günü görünümünüz için bizden talep ettiğiniz saç modelinin aynen yapabileceğimiz gibi kendi tasarımlarımızdan da beğendiğiniz olursa uygulayabiliriz. Görünüşü tamamlamak içinse doğal ancak kalıcı bir profesyonel makyaj yaparız.

Zeynep Samuk Kuaför olarak bize ulaşmak isterseniz yandaki formu kullanarak hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.