Orkide Kuaför

E-posta Gönder

 • Osmangazi, Bursa.

Ekiple Tanışın

Orkide Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Orkide Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Orkide Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Orkide Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Orkide Kuaför Hakkında

Her şeyin en iyisini istediğiniz düğün gününüzde, en güzel halinizle davetlilerinizin karşısına çıkıp tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız sizi Orkide Kuaför’e davet ediyoruz.

Güler yüzlü ve profesyonel ekip arkadaşlarımızla samimi bir ortamda hizmet veriyoruz. Gelin saçı ve makyajı konusunda oldukça tecrübeli bir ekip olduğumuzu söyleyebiliriz. Şimdiye kadar pek çok gelinin en özel gününde mutluluğuna ortak olduk ve onları kusursuz bir güzelliğe ulaştırdık. Hazırlıklarını yaptığımız her müstakbel gelinden de elbette ki çok şey öğrendik. Yaptığımız her uygulamada kendimizi daima bir adım ileri taşımak için de düzenli olarak eğitimlere katılmaya devam ediyoruz ve son trendleri yakından takip ediyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken öncelikle sizin isteklerinizi eksiksiz bir şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Bunun için önce sizin isteklerinizi, beklentilerinizi ve hayalinizdeki gelin görüntüsünü detaylarıyla öğreniyoruz. Hazırlıklarınız boyunca sizin içinize tam olarak sinecek bir görüntüye ulaşmak için titizlikle çalışıyoruz.

Gelin saçınızı hazırlarken yüz şekliniz, gelinlik modeliniz, düğün mekanınız, duvağınız, düğün konseptiniz gibi pek çok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Size en uygun saç modeline sizin istekleriniz ve tüm bu faktörler sonucunda karar veriyoruz. Gelin saçınızı hazırlarken dilerseniz saçlarınızda zarif inciler, ışıltılı taşlar ve çiçekler kullanarak saçlarınıza farklı bir hava katabiliyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde öncelikle muhteşem güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanız için kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz. Yüz hatlarınızı iyi bir şekilde analiz ederek hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkaracak ve ufak tefek sorunlarınızı daha az görünür kılacak uygulamalar yapıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Orkide Kuaför Bursa gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz düğün gününüzde eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Kemerçeşme Mah. Kemerçeşme Cad. 63 Osmangazi, Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.