Okyanus Kuaför

E-posta Gönder

 • Osmangazi, Bursa.

Ekiple Tanışın

Okyanus Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Okyanus Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Okyanus Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Okyanus Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Okyanus Kuaför Hakkında

10 yıldan fazla süredir içerisinde bulunduğum güzellik sektöründe profesyonel hizmet vermek için çalışıyorum. Aldığım eğitimler, yılların kazandırdığı bilgi birikimi ve tecrübeyle her zaman daha kaliteli hizmet sunmayı hedefliyorum. Üstelik yenilikçi bakış açıları, tecrübe ve yetenekleriyle birlikte çalıştığım profesyonel bir ekibim de var. Bu yüzden 2020 yılı itibarıyla 7 yıldır faaliyet gösterdiğimiz Okyanus Kuaför Bursa’da kadınların tercihi oluyoruz. Markamızın kalitesine ve kusursuz hizmet anlayışına güveniyoruz. Bize güvenen güzel kadınlara gelin saçı tasarımı ve makyaj uygulaması hizmeti de sunarak özel anlarına yakışan şıklığı vaat ediyoruz.

Düğün günü şıklığını tamamlayan gelin saçı tasarımı gibi tercih ettiğiniz aksesuar, duvak ve türbanla da tasarım yapıyoruz. Dilerseniz, bunun için neler yaptığımızdan kısaca söz edelim: İlk olarak hayal ettiğiniz saç modelini tasarlamak için isteklerinizi öğreniyoruz. Hemen ardından gelinlik, duvak, aksesuar ve düğün konsept seçimlerinize yakışan tarza yöneliyoruz. Yüz hatlarınıza da yakışan modeli hayallerinizi süsleyen gün için özel olarak tasarlıyor ve makyaj uygulamaları için hazırlıklara geçiyoruz. Makyaj uygulamaları da en az saç modeli kadar önemli. Bu konuda markamızın kurucusu Büşra Hanım ve makyaj uzmanımızla yüz hatlarınızı belirginleştiren dokunuşları belirliyoruz. Göz kamaştıran güzelliğiniz için tam da hayal ettiğiniz gibi görünmenizi sağlıyoruz.

Tüm bu süreci yönetmek için randevu sistemiyle çalışıyoruz. Gelin saçı ve makyajı uygulamalarından emin olmak isterseniz, düğün öncesi prova da düzenleyebiliriz. Saç ve makyaj provasıyla son kararı verdiğinizde düğün günü kusursuz tarzınızla dikkat çekmeye hazır olun! Bu arada, Okyanus Kuaför Salonu’nda kalıcı makyaj, saç bakımı ve renklendirme ile ilgi hemen her şeyi bulabilirsiniz. Düğün öncesi ekibimizle tanışarak her hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arzu ederseniz düğün günü 2 kişiye daha hazırlık hizmeti veriyoruz. Hatta şehir dışı, düğün mekanı ve otellerde de de gelin partisi için düğün hazırlıklarınızı yapabiliyoruz!

Okyanus Kuaför Osmangazi’de sizi bekliyoruz. İletişim formumuz ise bu sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.