Aslı Sevinç Kuaför

E-posta Gönder

 • Osmangazi, Bursa.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Aslı Sevinç Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Aslı Sevinç Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Aslı Sevinç Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Aslı Sevinç Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Aslı Sevinç Kuaför Hakkında

Osmangazi’de düğün hazırlıklarına başlayan kadınların ilk adresi kuaför salonu oluyor. Çünkü düğün şıklığınızı tamamlayacak olan detaylar saçınızla tamamlanır. Makyajınızsa güzelliğinize ışık tutmak için en önemli adım! İşte tam da bu yüzden sizi Aslı Sevinç Kuaför Salonu’na davet ediyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte saç tasarımı ve makyaj uygulamaları için randevu sistemiyle çalışıyoruz. Kişiye özel hizmetle yürütülen bu süreçte her adımda hayallerinizi gerçekleştirmeye odaklanıyoruz.

Gelin saçı tasarımı ve makyajınızla kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmaya hazır mısınız? En özel gününüzde sizinle özel ilgilenecek ekibimiz hazırlıklara başladılar bile! Salonumuzda yakın arkadaşlarınız ve aile üyelerinizi de ağırlamak için görev paylaşımı da yaptık. Günü ilgi odağı siz olsanız da herkes salonumuzdan mutlu ayrılacak!

Gelelim, Aslı Sevinç Kuaför Osmangazi Salonu’nda tasarlayacağımız saç modeline! Topuz, örgü veya dağınık saç modeli siz hangisini tercih edersiniz? Türban tasarımı için model incelemeyi de unutmayın! Kararı yalnız vermek zorunda değilsiniz, uzmanlarımızdan destek alarak yüz hatlarınıza en çok yakışan modeli seçebilirsiniz. Hemen her model konusunda uzman olan ekibimiz; gelinlik modeliniz, düğün konseptiniz ve duvak seçiminiz konusunda da sizden bilgi almak isteyecektir. Çünkü bu sayede şıklığınızı tamamlayacak modelden emin olmanızı sağlayabilecekler. Hatta arzu ederseniz, prova da düzenleyebiliriz. Hayal ettiğiniz modeli düğün öncesi görmek size de kendinizi daha iyi hissettirebilir.

Bir de makyaj uygulamaları ile el-ayak bakımları var. Baştan aşağı güzellik için doğal güzelliğinizi yansıtan makyajı yapmak önemli bir adım. Sağlıklı güzellik uygulamaları için kullandığımız makyaj malzemelerini de özenle seçtiğimizi unutmayın. Doğal, aydınlık ve dikkat çekici bir makyaj ile gece boyunca kusursuz görünmeye hazır olun!

Haydi, Aslı Sevinç Kuaför iletişim formunu doldurarak ekibimizden fiyat teklifleri de alın. Avantajlı fiyatlarımız sayesinde de Osmangazi kuaför salonları arasından bizi tercih etmek yüzünüzü güldürecek!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.