Nazdan Sabun

E-posta Gönder

Nazdan Sabun

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları

Kategori

İzmir

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin ayakkabısı ve hangi aksesuarları istediğini söyle, isteklerine uygun 5 ayakkabı ve aksesuar firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

İzmir

Düğün Aksesuarı

Her zaman yeni fikirler yaratır, onları eyleme geçirir ve sonuçlarını kontr...

İzmir

Latifem Moda

Özel günler için özel ayakkabılar ve aksesuarlar bulabileceğiniz Paris Akse...

İzmir

Kadehci

Şelale tasarım atölyesi alışılmadık hikayelerle düğün hikayeleri sunuyor. D...

Hakkında

Düğün hayal küçük müstakbel gelin gibi şirketin amacı en şık ayakkabılar karşılamak, bunlar her fırsatta sevgisini hissetmek, böylece onların gelişimini tamamlamak için ararlar. Kendi ürünlerimiz açısından hem çeşitli hem de el yapımı ürünler konusunda çok titiz davranıyoruz. Beyaz masumiyet ve beyaz asilliği temsil eder. En ideal örnek bu dalga dantel ayakkabısının romantik havası olabilir. Bu romantiklerin dalgası en özel lütuf günlerinde düşünülür, kombinasyon çekici bir bakış açısına ulaşabilir. Adaylarımız, klas ve dantellerimiz, müthiş operasyonlara sahip ayakkabılarıyla zarafetlerine parlaklık katıyor. Klasik beyaz, kuvvetli renk seçicileri ve renk varyasyonları, bunların düğün ayakkabıları deli gelinler üzerinde aradığınızı bulacaksınız inanmaktadır bulur. Rahat adaylar tercihlerini topukta rahat ve yumuşak bir ayakkabıyla kullanabilirler ve rahatlıktan başka rahatlık sağlarlar. Bütün düğün ayakkabılarımızın altında kırmızı bir kalp var. Bu kalp gelini temsil eder. Ayrıca gelinin adını yazmak için gelin ayakkabısı adıyla gelinlerin isimlerini görmezden gelmek için tasarlanmış kalpleri Nazdan Sabun yazabilir.

İletişim

Sehnaz Bayar

  • Adres: BursaYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.